comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray ile anılan Radja Nainggolan transfer oldu

05 Ağustos 2019, Pazartesi 15:18
Galatasaray ile anılan Radja Nainggolan transfer oldu

Galatasaray'ın transfer gündeminde olduğu öne sürülen Radja Nainggolan, İtalya'da kalmayı tercih ederek Cagliari'ye kiralandı.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray ile anılan Radja Nainggolan transfer oldu. 31 yaşındaki Belçikalı orta saha oyuncusu Inter tarafından Cagliari'ye kiralık gönderildi. Radja Nainggolan, Cagliari kadrosuna katılırken, İtalyan ekibi transferi sosyal medya kanallarından resmen duyurdu.
 

Radja Nainggolan hangi takıma transfer oldu?


Inter'de gözden düşen ve yeni sezon kadrosunda düşünülmeyen Radja Nainggolan, İtalya Serie A ekiplerinden Cagliari'ye kiralandı. Takımdan ayrılan yıldız futbolcu, yeni kulübü ile sözleşme imzaladı. Cagliari, Radja Nainggolan transferini resmen açıkladı.

Orta saha transferi için atakta olan Galatasaray'ın transfer gündemi, Radja Nainggolan ismi ile meşgul ediliyordu. İtalya'da kalmayı tercih eden Radja Nainggolan, yeni sezonda kiralık olarak Cagliari formasını terletecek.
KANSER HASTASI EŞİNİN TEDAVİSİ İÇİN CAGLIARI'Yİ SEÇTİ

Nainggolan'ın Cagliari'ye transfer olmasının perde arkasında eşinin kanser hastalığı var. Yıldız futbolcu, eşinin tedavisinin Cagliari'ye yakın bir bölgede olması ve ailesine yakınlığı nedeniyle transferde tercihini bu şekilde kullandı. 
 

Radja Nainggolan Galatasaray'a transfer olacak mıydı?


Radja Nainggolan, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklama ile Roma'da forma giydiği dönemde Sportif Direktör Monchi'nin kendisini Türkiye'ye göndermek istediğini ifade etmişti. Yıldız futbolcu, "Cagliari'ye döndüğüm için mutluyum. Kolay bir tercih olmadı. Şimdi başka önceliklerim var. Benim gitmemi isteyen Inter'e ne kadar hatalı verdiklerini göstereceğim" demişti.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!