comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray ile anılan Hakan Çalhanoğlu için karar verildi

02 Haziran 2019, Pazar 16:26
Galatasaray ile anılan Hakan Çalhanoğlu için karar verildi

Milan yaz transfer döneminde Hakan Çalhanoğlu, Diego Laxalt, Samu Castillejo ve Andrea Bertolacci'yi satmaya karar verdi.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın transfer listesinde olduğu iddia edilen Hakan Çalhanoğlu için Milan'dan satış kararı çıktı. Dev bir transfer operasyonuna hazırlanan İtalya Serie A ekibi, milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu'nu gözden çıkardı.
 

Milan, Hakan Çalhanoğlu'nu satacak mı?


İtalya basınından Corriere dello Sport'un haberine göre Milan yaz transfer döneminde Hakan Çalhanoğlu, Diego Laxalt, Samu Castillejo ve Andrea Bertolacci'yi satmaya karar verdi.

Maliyetleri düşürmek için yaz döneminde satış çılgınlığı yapacak olan Milan, aynı zamanda Ignazio Abate, Cristian Zapata, Jose Mauri ve Riccardo Montolivo için de ayrılık planlamaları yapıyor.
Milan, Almanya Bundesliga'nın ilgisini çeken Hakan Çalhanoğlu'nun satışından en az 15-18 milyon Euro kazanmayı umuyor. Milan öte yandan genç kaleci  Gianluigi Donnarumma için de yüksek teklifler bekliyor.
 

Hakan Çalhanoğlu, Milan'dan ayrılacak mı?


İtalyan ekibinden sezon sonunda ayrılacağı iddia edilen Hakan Çalhanoğlu geçtiğimiz aylarda geleceği hakkında konuşmuş ve Milan'da mutlu olduğunu söylemişti.

Çalhanoğlu, ''Milan'da mutluyum. Gattuso ve kulüp çalışanlarından memnunum. Milan'da kendimi evimde gibi hissediyorum. Gattuso ile ikili ilişkim çok iyi. Bana kızdığında bile. Bu durumu kabul ediyorum çünkü o yapıda bir koç.'' demişti.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)