comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray için Rıdvan Dilmen'den flaş itiraf: 'Terör örgütünü andıran.'

08 Kasım 2017, Çarşamba 21:28
Galatasaray için Rıdvan Dilmen'den flaş itiraf: 'Terör örgütünü andıran.'

Galatasaray'ın mahkemeye verdiği Rıdvan Dilmen'den cevap! Ünlü yorumcu TRT Spor'da 2 hafta önce Dursun Özbek ile yaptığı telefon görüşmesini anlattı. 

FutbolArena - Galatasaray'ın Rıdvan Dilmen'i NTV Spor'da "Dursun Özbek'i tebrik ediyorum. Çok iyi transferler yaptılar. Ha kanunsuz bir şey yaptılarsa bilemem." sözlerinden dolayı mahkemeye vermesi üzerine Rıdvan Dilmen, TRT Spor'da katıldığı programda bu konu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 


Galatasaray - Rıdvan Dilmen mahkemesi


Galatasaray'ın kendisini mahkemeye verdiği Rıdvan Dilmen, TRT Spor'da katıldığı programda konuştu:

"MİLLET BELDEN AŞAĞI GİDİYOR, TEK KELİME YOK."
"O gün yayından çıktıktan sonra bizim editör arkadaşımız Mehmet, sosyal medyada tepki var, acaba yanlış mı anlaşıldı hocam dedi. Ben de Allah Allah ne oluyor dedim ve Kırmızı Çizgi progrmaına bağlandım. Ben Galatasaray'a edepsizlik yapacak bir adam mıyım? Yanlış anlaşıldıysam kusura bakmasınlar dedim. Ben Fenerbahçeliyim ama Galatasaray'da son derece saygı duyduğum insnlar var. Mahkemeye verilecek bir şey yok da, vericeklerse de versinler. Gideriz. Yani tuhaf bir ülkeyiz. Millet belden aşağı gidiyor, tek kelime yok ama bizde hemen..."

"DURSUN ÖZBEK'İ TERÖR ÖRGÜTÜ İÇİN ARADIM"

"2 hafta önce Dursun beyi aradım. Açmayınca, mesaj attım. Dursun bey de beni aradı. Bakın başkanım, sizin sitede terör örgütünün amblemini arındıran bir amblem vardı. Aradım Dursun Özbek'i. Başkanım, bu sizi zor durumda bırakır dedim. Aynı resmi sitede daha sonra beni mahkemeye verdiklerini açıkladılar. Böyle de tuhaf bir ülkeyiz. Ben uyardım Dursun Özbek'i kardeş olarak. Fenerbahçeliyim ama, son derece saygı duyduğum insanlar var Galatasaray'da. Mahkemeye verilecek bir şey yok da, verirlerse, gideriz. Millet belden aşağıya gidiyor, tek kelime edilmiyor. Sağolsunlar değerli görmüşler beni."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili flaş gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)