comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray için Mehmet Demirkol iddiası: "Bu takımı kim durdurur?"

28 Ağustos 2017, Pazartesi 22:31
Galatasaray için Mehmet Demirkol iddiası:

Galatasaray'ın Spor Toto Süper Lig'de ortaya koyduğu performansı Mehmet Demirkol değerlrendirdi. 

FutbolArena - Galatasaray, Spor Toto Süper Lig 3. haftasında Sivasspor'u da mağlup ederek liderliğini sürdürdü. Ligin başında damga vuran bir performans sergileyen sarı kırmızılıların futbolunu 90+'da Mehmet Demirkol yorumladı. 
 

Galatasaray - Mehmet Demirkol yorumları


Galatasaray'ın, Spor Toto Süper Lig'de 3'te 3 yapmasının yanı sıra ortaya koyduğu performansla herkesin takdiri kazanması arkasında Mehmet Demirkol son derece çarpıcı ifadeler kullandı. 

"GALATASARAY'A DURDURABİLECEK İKİ TAKIM BAŞAKŞEHİR VE BEŞİKTAŞ"
"Galatasaray'ın bu oyununu Türkiye'de kim açar? Başakşehir açar. İyi bir pas trafiğiyle bu presi ortadan kaldırabilirler. Biri de Beşiktaş. Avrupa'da bunlardan daha fazla var tabi. Türkiye'de rakibi etkisi alan, hakemi etkisi alan, taraftarı etkisi alan, kendi oyuncularınızı alan oyununuzu Avrupa'da birçok rakibe karşı yapmanız şu anda mümkün olmayabilir. Bunu olgunlaştırıp, zenginleştirirsiniz zamanla yaparsınız. Cezalandırılması müsait bir oyun yapısı."

"NE EKSİK?"

"Galatasaray'da ne eksik? Çok faul yapıyor. Kart sınırında faul yapılıyor. Biraz kontrolsüzlük var. Sivasspor maçında 22 faul yapılmış. Geçtiğimiz senelerde bu kadar değildi."

"FERNANDO VE NDIAYE'DEN BİRİ ÇIKTIĞI AN SİSTEM ÇÖKER"

"Selçuk İnan'la olmaz bu oyun. Pres futbolu güzel ama Selçuk'la olmaz. Selçuk bu takıma nereden girebilir? Fernando'nun yerine. Başka yerden giremez çünkü kadroya. Bu bile zor. Bu oyun Tolga, Fernando ve Ndiaye'ye muhtaç. Tolga'ya bile muhtaç aslında. Yani Fernando ve Ndiaye'den birini çıkardığın zaman sistem çöker. Tolga bile zor olur orada." 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşab

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.