comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray için Fransa'dan transfer iddiası! 'Balotelli yine avlıyor'

31 Mayıs 2019, Cuma 11:39
Galatasaray için Fransa'dan transfer iddiası! 'Balotelli yine avlıyor'

Fransız basını, Mario Balotelli'nin Marsilya'dan ayrılmasına neden olduğu Kostas Mitroglou'nun bu sefer Galatasaray'daki yerini alabileceğini yazdı.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'da Kostas Mitroglou'nun geleceği henüz netleşmezken, Mario Balotelli transferi gündemi meşgul ediyor. Fransa'da Galatasaray, Mario Balotelli ve Kostas Mitroglou hakkında dikkat çeken bir haber yayınlandı. 
 

Galatasaray Balotelli'yi transfer edecek mi?


Fransız basınından Le10 Sport'un haberine göre Kostas Mitroglou'nun kariyerini Türkiye'ye sürükleyen ve sezon sonunda Marsilya'dan ayrılan Mario Balotelli, bu sefer Galatasaray'da aynı senaryoyu gerçekleştirebilir.

"BALOTELLİ - MİTROGLOU DÖNGÜSÜ"
Devre arası transfer döneminde Nice'den Marsilya'ya geçen Mario Balotelli, Kostas Mitroglou'nun Galatasaray'a kiralanmasında büyük rol oynamıştı. Yunan forveti seçeneklerin dışında bırakan Mario Balotelli, Kostas Mitroglou'nun takımdan ayrılmasına neden olmuştu.

İtalyan golcünün Galatasaray'ın gündeminde olduğunu belirten Fransız medyası "Kostas Mitroglou yine Mario Balotelli tarafından avlandı mı?" yorumunda bulundu.


 

Balotelli Marsilya'dan ayrıldı mı?


Transfer döneminde ismi Galatasaray ve Fenerbahçe ile anılan Balotelli, Marsilya'ya veda etti. Bu sezon kiralık olarak Marsilya'ya transfer olan İtalyan golcü sezonun sona ermesinin ardından sözleşmesinin bitmesiyle birlikte kulüpten ayrıldı ve bir veda mesaj yayınladı. 

Balotelli yayınladığı mesajda Marsilya'ya teşekkür ederken, "Hedeflerimize ulaşmamış olsak bile inanılmaz bir 5 ay geçirdim. Antrenöre, personele, takım arkadaşlarıma, başkana, teknik heyete ve herkese teşekkür ederim. Gelecekte iyi şanslar." ifadelerini kullandı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)