comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray için Cavani ve Mandzukic gelişmesi

03 Haziran 2020, Çarşamba 14:27
Galatasaray için Cavani ve Mandzukic gelişmesi

Galatasaray'ın transferde Cavani ve Mandzukic ile ilgilendiği iddia edildi.

FutbolArena - Galatasaray'da gelecek sezonun transfer çalışmaları da devam ederken son günlerde ismi gündeme gelen oyuncular arasında Cavani ile Mandzukic öne çıktı. Hürriyet Gazetesi'nden Ali Naci Küçük, Radyo Gol'de Aydın Cingöz'le Gündem yayınında sarı kırmızılıların transfer gündemini değerlendirdi.

"CAVANI VE MANDZUKIC GÜNDEMDE YOK"
"Cavani ve Mandzukic'in Galatasaray'a gelmesi söz konusu değil. Galatasaray daha genç veya maksimum 2,5 milyon euro seviyesinde kariyerli oyuncu alabilir. Mert Hakan Yandaş, Emre Kılınç ve Oğulcan Çağlayan'ın transferi hakkında artık konuşmaya gerek yok. Sezon sonunda üçü de Galatasaray formasını giyecek."

​​​​​"ANDONE İLE YOLLAR AYRILABİLİR"

"Onyekuru'yu 1 yıllığına daha kiralamak istiyor. Fatih Terim'in transfe listesinde 1 numarada Onyekuru var. Lemina'nın da kalması isteniyor. Fakat bu konuda Southampton'ın kararı önemli olacak. Eğer 1 yıl daha kiralamayı kabul ederlerse Lemina da kalacak. Andone ile yolların ayrılması düşünülüyor. Hayal kırıklığı yarattı performansıyla. Beklenen dönüşü sağlayamayınca ayrılacağını söyleyebiliriz. Seri tam bir soru işareti. Maliyeti nedeniyle takımda tutmanın zor olduğu ifade ediliyor. Fakat son 8 haftalık performansı da önemli olacak."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!