comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray, Halil Dervişoğlu transferini açıkladı

31 Ağustos 2021, Salı 21:24
Galatasaray, Halil Dervişoğlu transferini açıkladı

Galatasaray ile Fenerbahçe arasında Halil Dervişoğlu yarışı yaşandı. Galatasaray hem milli futbolcu hem de Brentford ile anlaştı.

FutbolArena - Galatasaray, Halil Dervişoğlu transferinde mutlu sona ulaştı. Fenerbahçe'nin de ilgilendiği milli futbolcu sarı kırmızılı kulüp ile anlaştı. Galatasaray, Halil'i kiralamak için aynı zamanda İngiliz ekibi Brentford ile el sıkıştı. Transfer gece yarısı KAP'a bildirildi.

GALATASARAY'IN KAP AÇIKLAMASI
"Profesyonel futbolcu Halil İbrahim Dervişoğlu ve kulübü Brentford F.C. Limited ile oyuncunun 2021-2022 sezonu sonuna kadar geçici transferi ve sezon sonunda ön alım hakkı konusunda görüşmelere başlanmıştır."

"HALİL DERVİŞOĞLU SÖZÜNÜ TUTTU"

Hürriyet Gazetesi muhabiri Ali Naci Küçük, "Halil Dervişoğlu ve temsilciliğini yapan babası Muzaffer Dervişoğlu'nun net ve kararlı duruşu bu transferde etkili oldu. Galatasaray ve Fatih hocaya verdikleri sözde hiç geri adım atmadılar. Halil Dervişoğlu Galatasaray'da." açıklamasında bulundu.

FENERBAHÇE İLE GALATASARAY ARASINDA YARIŞ

Geçen sezon Galatasaray'da kiralık olarak forma giyen Halil Dervişoğlu, Fenerbahçe'nin devrede olduğu transferde sarı kırmızılı kulübü tercih etti. Halil Dervişoğlu, Galatasaray'da 1 yıl daha kiralık olarak görev yapacak.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!