comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Haberleri: Selçuk İnan baba olacak

24 Haziran 2019, Pazartesi 17:57
Galatasaray Haberleri: Selçuk İnan baba olacak

Galatasaraylı futbolcu Selçuk İnan, Amerika'da tatilini eşi Cemre İnan ile birlikte geçirirken tercübeli futbolcunun baba olacağı öğrenildi. 

FutbolArena - Galatasaray'da forma giydiği 8 sezonda 13 kupa kaldıran Selçuk İnan bu kez baba olacak. Sarı kırmızılı takımın kaptanının, Amerika'da tatilini eşi Cemre İnan ile birlikte geçirdiği, baba olacağı öğrenildi.

Cemre İnan'ın Eylül ayında bebeğini Amerika'da dünyaya getireceği ve tecrübeli oyuncunun da tatilden döndükten sonra sarı kırmızılı kulüple yeni sözleşme adına görüşme yaparak imza atması bekleniyor.
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Selçuk İnan Galatasaray'da kalacak mı?


Galatasaray'da tecrübeli futbolcu Selçuk İnan'ın takımdan ayrılacağı yönündeki söylentilere menajer Batur Altıparmak noktayı koydu. Sarı kırmızılı kulüple bu sezon sonunda sözleşmesi sona eren Selçuk İnan'ın takımda kalıp kalmayacağı konusunda, tecrübeli futbolcunun menajeri Batur Altıparmak'tan açıklama geldi. 
Selçuk İnan'ın menajeri Batur Altıparmak, tecrübeli futbolcunun takımdan ayrılacağı yönündeki iddialar hakkında A Spor'a yaptığı açıklamada net ifadeler kullandı. Batur Altıparmak, "Selçuk İnan, Galatasaray'da kalacak." dedi. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"