comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Haberleri 2018 - Fatih Terim'den flaş karar (GS Haber Sitesi)

19 Mart 2018, Pazartesi 20:27

Galatasaray Haberleri 2018 aramalarınızda bütün gelişmeleri tek sayfada sizlere aktarıyoruz. GS Haber Sitesi aramalarında bütün haberleri anbean FutbolArena'dan aktarıyoruz.

Galatasaray Haberleri 2018 tarihinde bugünün öne çıkan gelişmeleri neler? Galatasaraylılar en çok hangi haberleri okudu? GS Haber Sitesi ve Galatasaray Haberleri son dakika aramalarında tüm bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Galatasaray Haberleri Fanatik, FutbolArena Galatasaray Haberleri ve Fotomaç Galatasaray Haberleri burada. 


Galatasaray Fanatik Haberleri (GS Habr 19 Mart 2018 Pazartesi)


Fatih Terim, ligde kalan 8 haftalık bölümde Sinan Gümüş'e daha fazla yer vermeyi planlarken genç futbolcuyu da final niteliği taşıyan maçlara özel olarak hazırlayacak. Terim, milli takım arasında Sinan Gümüş için özel güçlendirme çalışması yapması adına program hazırlarken genç oyuncuya daha fazla süre verecek.

Fatih Terim'den Sinan Gümüş'e özel program


Sinan Gümüş Galatasaray golleri


Sinan Gümüş, Spor Toto Süper Lig'de 11 olmak üzere toplamda 20 maçta forma giydi ve bu maçlarda toplamda 8 gol attı. Sinan Gümüş'ün son golü ise Atiker Konyaspor'a karşıydı.
 

Galatasaray Çin'e mi gidecek? (GS Çin ABD Haberleri)


Fatih Terim'in 2013 senesinde Emirates Cup turnuvası örneğinde olduğu gibi Galatasaray'a hem maddi katkı hem de prestij katacak turnuva tekliflerini değerlendirdiği ortaya çıktı.
Galatasaray'a şu anda biri Amerika ikisi Çin'den olmak üzere 3 teklif geldiği ve Terim'in vereceği karara göre sarı kırmızılı takımın sezon başı kampının bir bölümünü Uzakdoğu ya da Amerika'da yapacağı belirtildi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (17 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.