comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Haberi Galatasaray'da Fatih Terim'in yerine Maurizio Sarri mi gelecek? (Sarri kimdir?)

12 Nisan 2018, Perşembe 12:00
Galatasaray Haberi Galatasaray'da Fatih Terim'in yerine Maurizio Sarri mi gelecek? (Sarri kimdir?)

Galatasaray, Fatih Terim ile birlikte şampiyonluk mücadelesi verirken İtalyanlardan Maurizio Sarri iddiaları gelmeye devam ediyor.Maurizio Sarri kimdir? Maurizio Sarri'nin çalıştırdığı takımlar. Maurizio Sarri, Galatasaray'a gelecek mi?

FutbolArena Dış Haberleri - Galatasaray'da teknik direktör arayışı bulunmamasına karşın İtalyanlardan Maurizio Sarri ile ilgili yeni iddialar gelmeye devam ediyor. Maurizio Sarri, Galatasaray'a gelecek mni? Maurizio Sarri'nin çalıştırdığı takımlar
 

Galatasaray, Maurizio Sarri'ye teklif yaptı mı? (12 Nisan Perşembe)


Napoli'de 3. sezonunu geçiren ve sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan başarılı teknik adamın adı yeniden Galatasaray ile geçmeye başladı. 

İtalyanların en prestijli yayın organlarından biri olan La Repubblica'nın haberine göre, Galatasaray, Napoli'yle olan sözleşmesi sezon sonunda son erecek olan Sarri'yi takımın başına getirmek için çabalıyor.

Haberde Galatasaray'ın hocayı getirmekte ısrarcı olduğu dile getirilirken Monaco'nun da Jardim'in yerine İtalyan çalıştırıcıyı getireceği de konuşuluyor.  Maurizio Sarri'nin adı aynı zamanda Chelsea ile de geçiyor.

Geçtiğimiz günlerde de çıkan haberlere göre, Gazetede yorumlarda bulunan İtalyan muhabir Maurizio Sarri'nin Galatasaray'dan teklif aldığını ancak Türkiye'ye gitmeyi kesinlikle düşünmediğini belirtti.
 

Maurizio Sarri  kimdir? Maurizio Sarri'nin çalıştırdığı takımlar


1959 doğumlu İtalyan çalıştırıcı 3 sezondur Napoli'yi çalıştırıyor. Maurizio Sarri , Sansovino,  Sangiovannese, Pescara, Avellino, hellos Verona, Perugia, Grosseto, Alessandria, Sorrento Calcio ve Emğoli takımlarında çalıştı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"