comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Haber: Alan transferini bozduğu iddia edilen menajer Özkan Doğan kimdir?

23 Ocak 2019, Çarşamba 12:37
Galatasaray Haber: Alan transferini bozduğu iddia edilen menajer Özkan Doğan kimdir?

Galatasaray'ın Alan Carvalho transferini bozduğu iddia edilen menajer Özkan Doğan kimdir? Galatasaray son dakika Alan Carvalho transferi gelişmeleri haberimizde.

FutbolArena - Galatasaray'ın Alan Carvalho transferi suya düştü. 3 gün önce Dubai'ye Alan Carvalho'nun transferini bitirmek için giden Galatasaray İkinci Başkanı Abdürrahim Albayrak ve İdari Menajer Şükrü Hander eli boş bir şekilde İstanbul'a geri geldi. Alan Carvalho transferinde flaş bir iddia da gündeme geldi. Menajer Özkan Doğan'ın Alan Carvalho transferini bozduğu bilgisi gündeme oturdu. Galatasaray'ın Alan Carvalho transferinde yetki verdiği Özkan Doğan kimdir? Menajer Özkan Doğan, Alan transferini bozdu mu? Galatasaray Alan Carvalho son dakika transfer haberlerini sizler için derledik.

ÖZKAN DOĞAN İLE ALAN ARASINDA KAVGA İDDİASI
Life+TV'de konuşan gazeteci Haluk Yürekli, Özkan Doğan ile Alan arasında kavga yaşandığını iddia ederek şunları söyledi:

"Alan Carvalho transferinde sıkıntılar var. Alan transferi için Galatasaray, Özkan Doğan'a yetki veriyor. Dün öğleden sonra Dubai'de Özkan Doğan'la Alan arasında kavgaya ramak kalan bir arbede yaşanıyor. Galatasaray eli boş bir şekilde İstanbul'a dönüyor."


Menajer Özkan Doğan kimdir?


Galatasaray'ın Alan Carvalho transferi olumsuz sonuçlandı. 3 gündür Dubai'de bulunan Galatasaray İkinci Başkanı Abdürrahim Albayrak ile İdari Menajer Şükrü Hander, İsyanbul'a döndü. Galatasaray yönetimi oyuncunun yüksek maliyeti nedeni ile transferden vazgeçti.

Alan Carvalho'nun Galatasaray'a transferinin olumsuz sonuçlanmasının ardından flaş bir iddia gündeme geldi. Galatasaray yönetiminin 2 ay önce Alan Carvalho transferi için yetki verdiği menajer Özkan Doğan'ın 3 milyon Euro komisyon istediği iddiası gündeme bomba gibi düştü. Menajer Özkan Doğan'ın istediği komisyon neden ile Alan Carvalho transferinin olumsuz sonuçlandığı iddia edildi.

Alan Carvalho'nun transferinin iptal olduğu bilgisi gündeme gelince Galatasaray taraftarları menajer Özkan Doğan'ın sosyal medya hesabına yorum yağmuru yaptı. 


Alan Carvalho kimdir? Alan Carvalho golleri


Çin ekibi Guangzhou Evergrande takımında forma giyen 29 yaşındaki Brezilyalı golcü oyuncu Alan Carvalho bu sezon Guangzhou Evergrande forması altında 22 karşılaşmada süre aldı. Alan bu süreçte 19 gol, 8 asistlik başarılı bir performans ortaya koydu. Alan Carvalho'nun Guangzhou Evergrande takımı ile 2019 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. Guangzhou Evergrande takımı 2015 yılında Alan Carvalho'yu Salzburg takımından 11 milyon Euro bonservis bedeli karşılında transfer etmişti.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"