comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray, Gustavo Assunçao'yı açıkladı! Satın alma opsiyonu

08 Eylül 2021, Çarşamba 21:10
Galatasaray, Gustavo Assunçao'yı açıkladı! Satın alma opsiyonu

Galatasaray, Gustavo Assunçao'nun satın alma opsiyonuyla birlikte 1 yıllığına kiralandığını açıkladı.

FutbolArena - Galatasaray, Portekiz'in Famalicao takımında forma giyen Gustavo Assunçao'nun satın alma opsiyonu ile kiralandığını duyurdu. Brezilyalı ön libero oyuncusunun satın alma opsiyonu hakkı Galatasaray'da bulunuyor.

GALATASARAY'IN GUSTAVO ASSUNÇAO AÇIKLAMASI
"Profesyonel futbolcu Gustavo Assunção ve kulübü FC Famalicão ile oyuncunun 2021-2022 sezonu sonuna kadar geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Ayrıca Galatasaray'ın 2021-2022 sezonu sonunda futbolcunun bonservisini satın alma hakkı bulunmaktadır."

ASSUNÇAO'NUN İLK SÖZLERİ (GS TV):

"Benim için bir rüya gerçekleşti. Galatasaray inanılmaz büyük bir tarihe sahip. Avrupa'daki başarıları ortada. Böyle bir büyük camiadan teklif aldığım için gururluyum. Hiç düşünmeden kabul ettim. Bir an önce Galatasaray taraftarlarının karşısına çıkmak istiyorum. Onlar da bana pozitif enerji verdi. %100'ümü, hayatımı, onlar için vermek istiyorum. Arda Turan'ı çok seviyorum. Atletico Madrid'deyken altyapıda, 12 yaşındaydım. Beni hatırlar mı bilmiyorum ama Atletico Madrid'de hepimizin idolüydü. Şimdi de öyle. Onunla aynı takımda oynayacağım için çok heyecanlıyım."

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 20+20 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!