comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray - Gençlerbirliği maçındaki Norveçli güzel Malene Pedersen'den Türkiye açıklaması

11 Kasım 2017, Cumartesi 18:54
Galatasaray - Gençlerbirliği maçındaki Norveçli güzel Malene Pedersen'den Türkiye açıklaması

Galatasaray'ın, Süper Lig 11. haftasında Gençlerbirliği ile oynadığı maçı Martin Linnes'in eşiyle birlikte tribünde izleyen Malene Pedersen, Türkiye hakkında konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın, Süper Lig 11. haftasında oynadığı Gençlerbirliği maçını tribünden izleyen Martin Linnes'in eşi Elisabeth Haugen'in arkadaşı güzellik ve makyaj uzmanı Malene Pedersen, yaşadığı deneyimi Norveç basınına anlattı. Pedersen maçın ardından kendisi hakkında Türk basınında çıkan yazılara oldukça şaşırdığını söylerken, Linnes'in eşi Elisabeth Haugen ise Türk basınının biraz abarttığını söyledi.

"GOOGLE'DA İSMİ ÇOK FAZLA ARATILMIŞ"
Linnes'in eşi Elisabeth Haugen yaptığı açıklamada, "Cuma günü Martin'in maçında Malene ile birlikteydim. Birlikte stadyumda maçı izledik. Ertesi gün Türk gazetelerinde haberini okuduk. Başlıklarda "Kim bu Norveçli güzel? Elisabeth Haugen'in güzel arkadaşına bakın diyordu. Sonra Google'da çok fazla isminin aratıldığını duydum. Malene Türkiye'de adeta bir fırtına yarattı." diye konuştu. 

"BU KADARI BENCE ABARTILIYDI"

Elisabeth Haugen açıklamasının devamında, "Ben bu kadar ilginin olacağını düşünemedim. Türk basını biraz abarttı. Malene zaten buna alışık ve özellikle İskandinav olduğu için ilgi çekebilecek birisi. Daha doğrusu bu sebeple kendisi alışık." ifadelerini kullandı. 

Malene Pedersen ise hakkında çıkan haberlere çok şaşırdığını söylerken, "Türk gazetelerinde kim bu Norveçli güzel?" yazılarını duydum. Bu şok edici ve farklı bir deneyimdi benim için. Keza sosyal medyada da rastladım. Gerçekten çok şaşırdım." ifadelerini kullandı. 


Galatasaray - Gençlerbirliği maçını izleyen Malene Pedersen kimdir?


Norveç'de güzellik ve makyaj uzmanı olarak çalışan Pedersen, Galatasaray-Gençlerbirliği maçını Türk Telekom stadında Martin Linnes'in eşiyle birlikte maçı izledi. 


Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)