comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'tan Recep Tayyip Erdoğan sözleri! 'FETÖ, stat ve...'

12 Kasım 2017, Pazar 21:17
Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'tan Recep Tayyip Erdoğan sözleri! 'FETÖ, stat ve...'

Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor ve Medipol Başakşehir kulüp başkanları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın spora olan katkıları hakkında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor ve Medipol Başakşehir Başkanları, NTV Spor %100 Futbol programının konuğu olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın spora ilgisi ve katkısı hakkında açıklmalarda bulundular. Dursun Özbek, Aziz Yıldırım, Fikret Orman, Göksel Gümüşdağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında NTV Spor'a  konuştular. 


Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in Recep Tayyip Erdoğan açıklaması


Dursun Özbek: "Çok modern tesisler yapıldı son dönemlerde. Dolayısıyla Dünya çapındaki her türlü organizasyona Türkiye alabilecek kapasiteye geldi. Bunun için sayın Cumhurbaşkanına teşekkür etmek lazım. Kendisi de futbola önem veriyor. Hiçbir kulüp yok ki, sayın Cumhurbaşkanına gitsin, derdini anlatsın, derman bulamasın."
 

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Recep Tayyip Erdoğan ve FETÖ açıklaması


Aziz Yıldırım: "Kulüplerin bütün sorunlarına çözüm bulmak için kanunlar çervesinde destek olmuştur. Ben şahsım adına Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum. Esas Cumhurbaşkanımızın bu ülkeye yaptığı katkı, FETÖ ile yapmış olduğu mücadeledir. Bunu her yerde söylemeye mecburuz. 15 Temmuz'da Cumhurbaşkaını etrafında toplanan halkın direnişi olmasaydı, Türkiye Cumhuriyeti tarihten yok olmuş olacaktı belki de. Sporda her zaman kulüplerin dertlerini çözmüştür. 
 

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'dan Recep Tayyip Erdoğan ve Vodafone Park stat açıklaması


Fikret Orman: Sporla çok ilgili Cumhurbaşkanımız var. Bizim camiamızda da ilgili. Stadımızın yapımında da çok büyük pay sahibi. Açılışta da söyledim Allah razı olsun diye. Maçı beraber izlerken vakıf oldum. Oyunu okuması, taktik bilgisi inanılmaz. Beni çok etkiledi. 

GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ'IN SÖZLERİ:
Sayın Cumhurbaşkanımız spora ve futbola çok büyük hizmetleri oldu. Özellikle son 10 yılda, dünyada eşi benzeri olmayan bir stat yatırımı yapıldı.

Süper Lig ile ilgili tüm gelişmelere Türkiye Süper Lig Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)