comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray - Fenerbahçe maçının olay hakeminden savunma!

06 Kasım 2017, Pazartesi 00:44
Galatasaray - Fenerbahçe maçının olay hakeminden savunma!

Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanan U17 maçının hakemi yaptığı hata dolayısıyla özür diledi.

FutbolArena - Galatasaray ve Fenerbahçe U17 takımları arasında oynanan maçta yaşanan bir faul pozisyonu, yürekleri ağza getirdi. Fenerbahçeli bir futbolcu taç çizgisinden hızla top süren rakibine çok sert bir faul yaptı. Hakemi kararı ise tartışma yarattı.


Galatasaray - Fenerbahçe U17 maçındaki faul pozisyonu dünya basınında


Galatasaray ve Fenerbahçe U17 takımları arasında oynanan mücadele sırasında yaşanan bir olay sosyal medyada günün konusu oldu. Fenerbahçeli genç oyuncu, mücadele sırasında Galatasaraylı rakibine yaptığı sert müdahale olay konusu oldu.

BÜYÜK TEPKİ TOPLADI
Mücadelenin hakeminin pozisyon sonrasında sadece sarı kart cezası vermesi Galatasaray taraftarlarının büyük tepkisine neden oldu.

Galatasaray - Fenerbahçe U17 maçındaki faul ve hakemin sadece sarı kart vermesi, İngiliz basınında da haber oldu. Haberde mücadelenin hakeminin pozisyonu sarı kart ile cezalandırması şaşkınlık yarattı.

 

Galatasaray - Fenerbahçe U17 maçındaki faul ve hakemin sadece sarı kart vermesi, İngiliz basınında da haber oldu. pic.twitter.com/9Jo2h5LFAx

— FutbolArena (@futbolarena) 5 Kasım 2017


Galatasaray - Fenerbahçe U17 maçı hakeminden özür


Genç hakem konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir cevap yazdı ve yaptığı hata nedeniyle özür dilediğini yazdı. 

İşte genç hakem Onur Mert'in yaptığı açıklama...Galatasaray ile ilgili tüm gelişmeleri Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiz.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)