comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray, Fenerbahçe derbisinde Mariano'nun yokluğunu arar mı?

12 Mart 2018, Pazartesi 21:15

Sabah Gazetesinden Taner Karaman, Galatasaraylı Mariano'nun Fenerbahçe derbisinde cezalı olmasını FutbolArena TV'de yorumladı.

FutbolArena Özel - Süper Lig'in 26. haftasında oynanacak Fenerbahçe - Galatasaray derbisinde sarı-kırmızılı takımda Mariano'nun cezası nedeniyle Martin Linnes forma giyecek. Sabah Gazetesinden Taner Karaman konuyla ilgili FutbolArena'ya değerlendirmeler yaptı.
 

Martin Linnes, Fenerbahçe - Galatasaray derbisinde oynayacak mı?


FutbolArena TV'de Aydın Cingöz'ün Haber Aktif programına bağlanan Taner Karaman, Martin Linnes konusuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

"Mariano'nun kayıp olduğunu söyleyebilmek için karşısında kimin ve nasıl oynayacağını bilmemiz gerekiyor. Mariano'nun eksikliğinde Linnes'in ilk 11'de olması durumunda, Fenerbahçe'nin solunda kimin oynayacağına bakmamız gerekiyor. İki oyuncuyu karşılaştırdığımız zaman Mariano'nun daha fazla hücumda göründüğünü söyleyebiliriz. Daha fazla isabetli ortalar yapan bir oyuncu. Zaten 4 asistin nedenlerinden biri de ceza sahasına çok daha fazla top göndermesidir. Bu noktada Mariano ile Linnes ayrılıyor."
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.