comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray, Fatih Terim ile birlikte maç başı 2.3 gol ortalaması yakaladı

12 Mayıs 2018, Cumartesi 12:39
Galatasaray, Fatih Terim ile birlikte maç başı 2.3 gol ortalaması yakaladı

Fatih Terim'in takımın başında geçmesi ile birlikte Galatasaray gol ortalaması da yükseldi. Sarı kırmızılı takım 22 maçta 52 gol atarken en büyük katkı Garry Rodrigues'den geldi.

FutbolArena Detay - Igor Tudor ile alınan kötü sonuçlardan sonra Fatih Terim'in takımın başında dördüncü kez geçmesinin ardından toparlanan ve şampiyonluk yolunda emin adımlarla giden Galatasaray'ın gol ortalamalası da Terim ile yükseldi.


Fatih Terim'li Galatasaray'ın gol ortalaması


Galatasaray bu akşam Türk Telekom Stadı'nda Evkur Yeni Malatyaspor ile karşı karşıya gelecek. Fatih Terim'in gelişi ile birlikte özellikle iç sahadaki maçlarda gollü mücadeleler geçiren Galatasaray toplamda maç başına 2,3 gol ortalaması yakaladı. Galatasaray, Fatih Terim'in gelişiyle birlikte 22 resmi maçta 52 gol attı.

EN BÜYÜK KATKI GARRY RODRİGUES'DEN
Galatasaray eski teknik direktörü Igor Tudor döneminde sık sık yedek kulübesine mahkum kalan Garry Rodrigues, Fatih Terim'in gelişi ile birlikte performansını üst düzeye taşıdı. Igor Tudor döneminde 1 golü bulunan Garry Rodrigues, Fatih Terim göreve geldikten sonra 8 gol attı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"