comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray, Ertuğrul Ersoy'u transfer edecek mi?

28 Temmuz 2019, Pazar 15:20
Galatasaray, Ertuğrul Ersoy'u transfer edecek mi?

Bursaspor'un başarılı stoperi Ertuğrul Ersoy için Galatasaray iddiaları ortaya atıldı. Galatasaray, Ertuğrul Ersoy'u transfer edecek mi? Perde arkası haberimizde.

FutbolArena - Galatasaray'da yerli stoper arayışı devam ederken, Bursaspor oyuncusu Ertuğrul Ersoy ismi gündemi meşgul etmeye başladı. Galatasaray, Ertuğrul Ersoy ile ilgileniyor mu? Galatasaray - Ertuğrul Ersoy transfer iddiası hakkında son gelişmeler bu haberde.
 

Galatasaray - Ertuğrul Ersoy transfer iddiası


Küme düşen Bursaspor'da forma giyen ve ayrılığı konuşulan Ertuğrul Ersoy için son olarak Galatasaray iddiası ortaya atıldı. Başarılı stoperin yerli oyuncu arayışındaki Galatasaray'a transfer olacağı öne sürüldü.

ERTUĞRUL ERSOY, GALATASARAY'IN GÜNDEMİNDE YOK
Ertuğrul Ersoy, yerli futbolcu harekatını sürdüren Galatasaray'ın transfer gündeminde yer almıyor. 22 yaşındaki defans oyuncusunun Galatasaray'ın transfer listesinde bulunmadığı öğrenildi. Yaz döneminde Lecce ile anılan Ertuğrul Ersoy'un geleceği belirsizliğini koruyor.
 

Ertuğrul Ersoy kimdir? Ertuğrul Ersoy nasıl bir futbolcu


FutbolArena yorumcusu Sinan Yılmaz, Galatasaray'a yazılan Bursasporlu stoper Ertuğrul Ersoy'u değerlendirdi.

"Ertuğrul gerçekten de söylediği gibi, sol ayağını hiç kullanamadığı için, soluna hamle de yapamıyor. Beşiktaş'ta Mirin de böyle. Ertuğrul'un soluna doğru topu çektiğinizde kolayca çalım yediğini görüyorsunuz. Beşiktaş maçında Burak Yılmaz'ın attığı bir gol vardı, bir stoper için çok kolay çalım yediğini görmüştük.  Hem ağır bir oyuncu, hem de iyi bir tackle becerisi olduğunu söylemek zor."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!