comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray erken seçime gidecek mi? Yönetimin düşüncesi

10 Ekim 2019, Perşembe 14:55
Galatasaray erken seçime gidecek mi? Yönetimin düşüncesi

Sedat Doğan'ın sözleri üzerine gözler Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve yönetime çevrildi. Galatasaray seçime gidecek mi? Karar verildi.

FutbolArena - Galatasaray'da Divan Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Sarı kırmızılı üyeler, kürsüde çarpıcı açıklamalar yaparken, Sedat Doğan'ın sözleri dikkat çekti. Galatasaray seçime gidecek mi? Mustafa Cengiz yönetiminin düşüncesi belli oldu.
 

Galatasaray yönetimi seçim kararı alacak mı?


Galatasaray Kulübünde önceki gün gerçekleştirilen Divan Kurulu toplantısında eski yönetici Sedat Doğan, yönetimi erken seçime davet edip 1 hafta içinde bu kararı almaları gerektiğini belirtmişti. Sedat Doğan'ın bu sözleri üzerine gözler Başkan Mustafa Cengiz ve yönetime çevrildi.

GÜNDEMDE ERKEN SEÇİM YOK
Görev sürelerinin bitimine 1.5 yıl olan Galatasaray yönetiminin ise erken seçime gitmek gibi bir düşüncesinin olmadığı ifade edildi. Ne başkan Mustafa Cengiz, ne de yönetimin erken seçim kararı almayı düşünmediği öğrenildi.
 

Mustafa Cengiz'den Fatih Terim açıklamaları


"Fatih Terim Hocamız dünya çapında bir isim. Biz, hocamızın değerini çok iyi biliyoruz. Futbolcuların da onun değerini kavrayarak sahada ölümüne mücadele etmelerini istiyoruz. Bir bardak suda nasıl fırtına kopartıldığını, belli şer cephelerinin. nasıl saldırdığını, gerek yönetimimize gerek hocamıza şaşkınlıkla izledik. Lağım farelerinin, şer cephelerinin Galatasaray'a nasıl saldırdıklarını görüyoruz. Fatih Terim ile asla bir derdimiz olamaz, o bizim onurumuzdur."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)