comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Dursun Özbek derbi öncesi son anda karar değiştirdi

02 Aralık 2017, Cumartesi 18:16
Galatasaray Dursun Özbek derbi öncesi son anda karar değiştirdi

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Süper Lig 14. haftasında Vodafone Park'ta oynanacak Beşiktaş derbisi öncesinde son anda bir karar değiştirdi. 

FutbolArena - Süper Lig 14. haftasında Beşiktaş ile Galatasaray arasında oynanacak olan zorlu derbi öncesinde sarı kırmızılı takımda önemli bir karar alındı. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek daha önceden yöneticilerle görüşerek derbide statta olmama kararı almıştı. 
 

Beşiktaş - Galatasaray derbisi son dakika haberleri


Süper Lig 14. haftasında Beşiktaş ile Galatasaray arasında oynanacak olan zorlu derbi öncesinde sarı kırmızılı takımın başkanı Dursun Özbek, Vodafone Park'ta statta olmayacak. Özbek yöneticilerle konuştuktan sonra aldığı karar doğrultusunda derbiyi statta izlememe yönünde bir karar almıştı. Ancak Özbek maçın başlamasına kısa bir süre kala bu kararından vazgeçti. 

ÖZEL - DURSUN ÖZBEK KARAR DEĞİŞTİRDİ
FutbolArena'nın edindiği bilgiye göre Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Beşiktaş derbisinin başlamasına kısa bir süre kala bu kararından vazgeçerek Vodafone Park'a gelme kararı aldı. 

Hatırlanacağı üzere Galatasaray Başkanı Dursun Özbek geçtiğimiz haftalarda katıldığı bir panelde uğurlu geldiği için maçlara gitmediğini açıklamıştı. Bu totemini Başakşehir maçında bozan Dursun Özbek, Fatih Terim stadında müsabakayı izlemişti ve sarı kırmızılı takım o müsabakada sahadan 5-1 mağlup ayrıldı. 

MALİ GENEL KURULA DÜŞÜK KATILIM

Galatasaray'da Olağanüstü Mali Genel Kurula katılım düşük oldu.

7500 açık üyesi olan Galatasaray'da genel kurula sadece 470 üye katıldı. Toplantıda 20 genel kurul üyesi konuşma adına söz istedi. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.