comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Doktoru Yener İnce'den Emre Akbaba, Selçuk İnan ve Eren Derdiyok açıklaması

01 Ekim 2018, Pazartesi 19:26
Galatasaray Doktoru Yener İnce'den Emre Akbaba, Selçuk İnan ve Eren Derdiyok açıklaması

Galatasaray'da son lig maçında sakatlanan Emre Akbaba dışında Selçuk İnan ve Eren Derdiyok'un sakatlıklarıyla ilgili kulüp doktoru Yener İnce konuştu. 

FutbolArena - Galatasaray Kulüp Doktoru Yener İnce, Emre Akbaba, Selçuk İnan ve Eren Derdiyok'un sakatlıklarıyla ilgili GS TV'ye açıklamalarda bulundu. 


Galatasaray Haberleri: Emre Akbaba sahalara ne zaman dönecek?


Şampiyonlar Ligi'nde Çarşamba günü Porto ile karşılaşacak olan sarı kırmızılı takımda kulüp doktoru Yener İnce, Selçuk İnan ve Eren Derdiyok'u maça yetiştirmeye çalıştıklarını, Selçuk'un durumunun daha iyi olduğunu söyledi. Yener İnce, FutbolArena'nın geçtiğimiz günlerde duyurduğu haberi doğruladı ve Emre Akbaba'nın tedavi sürecinin 4 ay'ı bulabileceğini dile getirdi. 

"EMRE AKBABA'NIN TEDAVİSİ 3-4 AY SÜRECEK"
"Emre Akbaba'nın ayağı alçıda. 6-8 haftalık alçılama süresi var. Ondan sonrasında rehabilitasyon süreci başlayacak. 3-4 ay sürecek.

"SELÇUK VE EREN'İ PORTO MAÇINA YETİŞTİRMEYE ÇALIŞIYORUZ"

Selçuk ile Eren'in durumları nazik. Maça yetiştirme konusunda elimizden geleni yapıyoruz. Bugünkü idmanda deneyecekler. Kesin konuşamıyoruz %100 hazır olacakları ile ilgili. Selçuk daha iyi. Eren adalesinde ağrı hissettiğini söyledi. MR'larda ciddi bir şeyde karşılaşmadık. Yırtığı yok. Zorlanması var. Maça yetiştirmeye çalışıyoruz. Maç saatine kadar uğraşacağız. Selçuk'la ilgili daha olumluyuz. 

FUTBOLARENA DUYURMUŞTU

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Arenası (17 Temmuz 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.