comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Divan Kurulu'nda Feghouli için olay sözler

08 Kasım 2017, Çarşamba 17:01
Galatasaray Divan Kurulu'nda Feghouli için olay sözler

Galatasaray Divan Kurulu üyesi Tuncay Bolayır, Cezayirli yıldız Sofiane Feghouli hakkında Divan Kurulu'nda flaş açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray'da bugün düzenlenen olağan Divan Kurulu toplantısında Galatasaray Divan Kurulu üyesi Tuncay Bolayır, Cezayirli yıldız Sofiane Feghouli hakkında flaş açıklamalarda bulundu.


Galatasaray Divan Kurulu'nda Feghouli eleştirisi


Galatasaray Divan Kurulu üyesi Tuncay Bolayır, bugün yaptığı konuşmada, Galatasaray'ın sezon başında West Ham United takımından 4.5 miylon Euro bonservis bedeli karşılığında transfer ettiği Cezayirli yıldız Sofiane Feghouli hakkında flaş açıklamalarda bulundu.

''ZATEN 1.5 AY SAKATIM DEDİ OYNAMADI''
Galatasaray'ın maçında Feghouli diye bir adam aldık, bence çok flaş bir adam değil bana göre. Kendisi geldi zaten 1.5 ay sakatım diye oynamadı, ondan sonra bir maça çıktı kendisi ile hiç ilgisi olmayan bir futbolcu ile dalaştı, kendine kırmızı kart alarak attırdı. Onun üzerine bizim teknik direktörümüz Igor Tudor beyefendi, Gomis'in pas trafiği kesilmiş Galatasaray gol atamamış. Yanlış bir yorum. Burada bir çok futbolcu transfer edildi, bu kadar futbolcu aldınız Gomis'i besleyecek adam yok mu?''

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)