comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Divan Kurulu'nda Falcao tepkisi! "Bizim doktorumuz yok mu?"

13 Kasım 2019, Çarşamba 15:35
Galatasaray Divan Kurulu'nda Falcao tepkisi!

Galatasaray Divan Kurulu toplantısında Turcan Bolayır, Radamel Falcao ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray'da transferinin ardından yaşadığı sakatlık nedeniyle uzun süredir takımla antrenmanlara çıkamayan Radamel Falcao, sarı kırmızılı kulübün divan kurulu toplantısında da gündeme geldi. Divan Üyesi Turcan Bolayır, Falcao hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

"6-0 MAĞLUP OLMUŞSUN, BİR DE GÜLÜYORSUN"
"Bir takım yenilir, galip gelebilir ama göğüslerindeki ay yıldızı taşıyan kişilerin de duyarlı olması lazım. Çok kıymetli bir armadır o. Ona göre futbol oynamaları lazım. Yenilebilirsin ama adam gibi yenil. 6-0 mağlup olmuşun maçtan sonra gülüyorsun. Utanır insan! Biz böyle yetiştik."

"FALCAO İÇİN 'SAKAT' DEDİLER"

"Falcao diye bir futbolcu var. Adam zaten 3.5 senedir sakat. Fransa'dan bir pilava davet edildim. Dediler ki, hocam 3.5 senedir bu adam sakat. Bunu alırken çok dikkat edin. 'Vallahi bana söylemeyin, ben konuşurken Divan'da bazı kişilerin hoşuna gitmiyor' dedim."

"YOL PARASINI KENDİ CEBİNDEN Mİ VERİYOR?"

"Falcao tedavi için neden İspanya'ya gidiyor? Bizim doktorumuz yok mu? Sürekli Atletico Madrid'in doktoruna gidiyor? Yol parasını kendi cebinden mi veriyor yoksa kulübün cebinden mi gidiyor?"

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)