comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Divan kurulu'nda dikkat çeken gelişme

13 Eylül 2017, Çarşamba 14:08
Galatasaray Divan kurulu'nda dikkat çeken gelişme

Galatasaray Kulübü Divan Kurulu toplantısına tartışma yaşayan 2 yönetim kurulu üyesi katılmadı.

FutbolArena - Galatasaray Spor Kulübü'nda Eylül ayı divan kurulu yapıldı. Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek üyelere yapılan transferler hakkında bilgi ve sunum gerçekleştirdi. 


Galatasaray'da Divan Kurulu gerçekleşiyor


Galatasaray Kulübü Divan Kurulu toplantısına tartışma yaşayan 2 yönetim kurulu üyesi katılmadı. Sarı kırmızılılarda, az önce başlayan Divan Kurulu toplantısına yöneticiler Alper Narman ve Burçin Aslan katılmadI. Geçen ay gerçekleştirilen Divan Kurulu toplantısında Levent Nazifoğlu ile sözlü olarak tartışan, gerilim yaşayan Galatasaray'ın 2 yönetici Alper Narman ile Burçin Aslan bugün toplantıya gelmedi.

Alper Narman ve Burçin Aslan'ın toplantıya katılmama kararını ise Başkan Dursun Özbek'in istediği belirtildi. Divan toplantısında Nazifoğlu ile tartışarak tepki çeken iki üyenin alınan karar üzerine bu ayki zirveye katılmadığı öğrenildi.

 

Galatasaray'da Dursun Özbek'ten Divan'a transfer cevabı


Kulübü Başkanı Dursun Özbek, geçen ay tartışmalara neden olan konuya bugün noktayı koyacak. Dursun Özbek, şu anda başlayan Divan Kurulu toplantısında Galatasaray Futbol Takımı ve maliyeti hakkında kesin rakamları üyelere sunacak. Futbol takımının maliyeti hakkında başkan Dursun Özbek, Divan Kurulu toplantısında bilgilendirme ve sunum yapacak.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.