comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Divan Kurulu toplantısı gerçekleştirildi

10 Temmuz 2019, Çarşamba 13:22
Galatasaray Divan Kurulu toplantısı gerçekleştirildi

Galatasaray'da olağan divan kurulu toplantısı bugün saat 13.30'da başladı ve canlı olarak FutbolArena'dan canlı yayınlandı.

FutbolArena - Galatasaray'da olağan divan kurulu toplantısı yapıldı. Kulüp başkanı Mustafa Cengiz'in yerine başkan yardımcısı Yusuf Günay'ın katıldığı toplantıda üyeler konuşmalarda bulunuyor. Galatasaray'ın olağan divan kurulu toplantısı FutbolArena'dan canlı yayınladı.
 

Galatasaray'ın olağan divan kurulu toplantısı 


Galatasaray Kulübü'nde Divan Kurulu toplantısına yönetimi temsilen sadece Başkan Yardımcıları Yusuf Günay ve Kaan Kançal ile yönetici Okan Böke katılınca, divan kurulu başkanı Eşref Hamamcıoğlu göndermede bulundu.

Sunulan önerge doğrultusunda Galatasaray'da Ağustos ayı divan kurulu toplantısının yaz dönemi nedeniyle gerçekleşmemesi ve Eylül ayında yeniden toplanılması kararı oy çokluğu ile alındız
Bu karar sonrasında Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu yönetim kuruluna dönerek "Divan kurulu tatile çıkmadan yönetim çıkmış" dedi.
Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay'ın " Çalışmalarımız yoğun" diye yanıt verince Eşref Hamamcıoğlu "Divan çalışmalarınız arasında yer almıyor heralde" dedi.
Galatasaray olağan divan kurulu toplantısı başladı. Ağustos 2019 toplantısının yapılmaması oy birliği ile kabul edildi.

YÖNETİM İLE MUHALİFLER ARASINDA DAVA POLEMİĞİ
Galatasaray divan kurulu üyeleri kürsüde konuşmalarda bulundu. Galatasaray için yönetime tedbir konulması talebiyle dava açan isimler arasındaki Ahmet Özdoğan, ibrayı hukuka taşıyan Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ve Galatasaray Asbaşkanı Abdurrahim Albayrak'ı kulübü dava etmekle suçladı. Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay kürsüye gelerek "Ahmet Özdoğan'ın konuşmasını hayretle ve acıyarak dinledim. Bunu ancak çocuklar söyler." ifadelerini kullandı. Tekrar kürsüye gelen Ahmet Özdoğan, "Çocuk kelimesini aynen iade ediyorum." tepkisini dile getirdi.

"EMRE MOR'DA 50 MİLYON EDECEK POTANSİYEL VAR"

Ardından kürsüye çıkan Galatasaray Divan Üyesi Sami Çölgeçen, "Yönetim akıllı transferler yapıyor. Emre Mor'u da Fatih Terim adam ederse 50 milyon avro edecek potansiyeli var. Kendi adamımız Diagne'yi de pis etmeyelim." dedi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!