comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray, Diagne'yi satacak mı? Fatih Terim'in son kararı

01 Haziran 2019, Cumartesi 16:17
Galatasaray, Diagne'yi satacak mı? Fatih Terim'in son kararı

Galatasaray'ın İtalyan kondisyoneri Bartali, Fatih Terim'e Mbaye Diagne hakkında rapor verdi. Tecrübeli teknik adam aynı fikirde olduğunu yönetime iletti. Galatasaray, Diagne'yi satacak mı? Detaylar haberimizde.

FutbolArena Özel - Galatasaray üst düzey bir teklif gelmediği sürece Mbaye Diagne'yi satmayacak. Şampiyonluk kutlamalarına katılmaması nedeniyle tepki alan ve gönderileceği dahi iddia edilen Mbaye Diagne için İtalyan kondisyoner Bartali, raporunu ve görüşü Teknik Direktör Fatih Terim'e iletti. 
 

Mbaye Diagne Galatasaray'da kalacak mı?


İtalyan kondisyoner, Diagne'nin önümüzdeki sezon iyi bir hazırlık kampı ile Galatasaray'da önemli işlere ve üst düzey performansa imza atacağını iletti. Bartali, "Diagne gerçek performansını hazırlık kampı sonrasında önümüzdeki sezon gösterecektir. Bir karar alınacaksa bu göz ardı edilmemeli" dedi.

FATİH TERİM, BARTALİ'NİN GÖRÜŞÜNE KATILDI
Teknik Direktör Fatih Terim de, İtalyan kondisyonerin görüşlerine yüzde 100 katıldığını yöneticilere iletti. Kısaca Diagne'nin 15-20 milyon euro arasında bir teklif alması halinde transferi adına yönetimin masaya oturacağı aksi takdirde Terim'in Senegalli oyuncunun takımda kalmasını istediği belirtildi. 
 

Mbaye Diagne, Juventus'a mı gidiyor?


Öte yandan Senegal basınından IGFM'ye demeç veren Mbaye Diagne, Juventus'un kendisiyle ilgilendiğini ve transfer teklifi gelirse bir saniye bile düşünmeyeceğini açıkladı.

"TEKLİF GELİRSE TEREDDÜT ETMEM"

Mbaye Diagne açıklamasında "Hala Juventus ile iletişim halindeyim. Bir teklif gelirse kabul etmek için tereddüt etmem, çünkü Juventus çok büyük bir kulüp. Avrupa'nın en iyi golcülerinden biri olduğumu duymak gurur verici. Tebrikler almaya devam ediyorum." dedi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)