comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray, Denizbank sponsorluk anlaşması imzaladı

12 Mart 2019, Salı 11:25
Galatasaray, Denizbank sponsorluk anlaşması imzaladı

Galatasaray ile Denizbank arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de Antalyaspor'u 5-0 mağlu ederek şampiyonluk yarışını sürdüren Galatasaray'da sponsorluk anlaşması imzalandı. Sarı kırmızılı kulüp ve Denizbank, Türkiye'nin ilk dijital cüzdanı fastPay ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu'nda nakitsiz ve temassız dönemini başladı.

GALATASARAY'IN AÇIKLAMASI
"Dijital platformlar üzerinde gelişimini sürdüren Kulübümüz, taraftarlarımızın stadyumda maç izleme konforunu artıracak bu işbirliği ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu'nda çok önemli bir yeniliğe imza atacak."

MUSTAFA CENGİZ: "GALATASARAY İLKLERİN TAKIMIDIR"

"Galatasaray ilklerin takımı olmaya devam ediyor. İlk defa yeni bir uygulamayı yaşama geçireceğiz. Denizbank ile birlikte Ziraat Bankası'na da teşekkür ediyorum. Dijitalleşen dünyanın, kolaylıklar dünyası olması gerekir. Hem tüketiciyi, hem de hizmet vereni yormamalı. Bu uygulama her şeyi kayıt altına alıyor. Devletimiz için de yararlı bir uygulama."

"YENİDEN YAPILANDIRMA GEREKLİ"

"Yeniden yapılandırma uzun süredir gündemde. Deniz tükendi. Kulüplerimizin ortalama geliri, giderlerinin 4 katı altında. Bu kar, bu güneşe dayanmaz. Devletimiz bu duruma müdahale etti, bundan kimse rahatsız olmamalı. Devletin asli görevlerinden biri budur. Yapılandırmaya 6 ay önce başlandı. Devletimiz herkese sordu. Biz, harcamaların kontrol altına alınmasını ve yönetimlerin denetlenmesini önerdik. Fakat bu konuda devletimize teşekkür yerine anlamsız tepkiler oldu. Devletimizden ricamız, bir an evvel bu işi sonlandırmaları. Taraftarlar da, devletin kulüpleri ele geçirme gibi bir niyetinin olmadığını bilsin. Böyle bir şey yok. Birçok kulüp için bu son şans. Galatasaray olarak biz ilk kez kara geçtik ama bütün kulüpler ayağını yorganına göre uzatmalı." 

DENİZBANK GENEL MÜDÜRÜ HAKAN ATEŞ: "TARAFTARLAR SIRA BEKLEMEYECEK"

"Tüm Galatasaraylı taraftarlar, stadın içerisinde, mağazalarda sıra beklemeden fastPay ile alışverişini yapabilecek. Başka bankaların kredi kartlarını kullanan taraftarlar da bu uygulamayı kullanabilecekler. Galatasaraylı Denizbank müşterilerine ise bu uygulamada 20 TL biz hediye olarak veriyoruz."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"