comScore
bilyoner

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray değil, Jason Denayer ısrarcı

28 Ağustos 2017, Pazartesi 20:27
Galatasaray değil, Jason Denayer ısrarcı

Galatasaray'ın Jason Denayer transferinde ipler Belçikalı oyuncunun elinde bulunuyor. Transfer için Manchester City'nin ikna olması bekleniyor.

FutbolArena Özel - Galatasaray transfer gözdesi Jason Denayer'i kadrosuna katmak için Manchester City'nin ikna olmasını bekliyor. Galatasaray Transfer gündemiyle ilgili tüm gelişmeler FutbolArena'da!
 

Jason Denayer, Galatasaray'a transfer olacak mı?


Manchester City Kulübü, Denayer'in "Galatasaray'a gideceğim" inadına karşın Belçikalı oyuncunun kiralanmasına 1 aydan bu yana izin vermedi. Ancak Denayer de Premier Lig ve Girona Kulübü'nden gelen teklifleri tek tek reddedip, hiçbir talibini kabul etmedi.

City, 'Bonservisle verelim' dese de Galatasaray bu formülü reddedip böyle bir düşüncesi olmadığını iletti. Kısaca Denayer, kulübünü ancak ikna ederse kiralanacak.
MANCHESTER CİTY TRANSFERE NEDEN İZİN VERMİYOR?

Manchester City'nin, Denayer'i Galatasaray'a kiralama konusuna sıcak bakmamasının perde arkasında yatan sebep ise, oyuncunun Galatasaray'da oynarken, oyuncunun zaman zaman sağ bek olarak oynatılması ve stoperde yeterince süre verilmemesi yatıyor. Hatta bu durum nedeniyle City yetkilileri, Galatasaray'ı uyarmış ve bu olay nedeniyle ilişkilerin zarar göreceğini ifade etmişlerdi.
 

Jason Denayer kimdir? Jason Denayer'in geçen sezonki istatistikleri


1995 Belçika doğumlu genç savunmacı Jason Denayer, Manchester City, Celtic, Galatasaray ve Sunderland formaları giydi. Jason Denayer geçen sezon Sunderland formasıyla 29 maça çıktı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!