comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray cephesi: 'Bize yakışmadı'

03 Nisan 2021, Cumartesi 22:18
Galatasaray cephesi: 'Bize yakışmadı'

Galatasaray Yardımcı Antrenörü Levent Şahin, Hatayspor mağlubiyetinin ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 32. haftasında deplasmanda Hatayspor'a 3-0 mağlup oldu. 

Fatih Terim'in cezası nedeniyle tribünden izlediği maçta takımın başında yer alan Levent Şahin, maçın ardından yaptığı açıklamada izahı olmayan bir gece olduğunu ve sonuçtan ziyade ortaya koydukları kötü mücadelenin kendilerini üzdüğünü söyledi. 
Bu mağlubiyetin ardından özeleştiri ve değerlendirme yapacaklarını söyleyen Levent Şahin, "Bu maçın izahı olmadığını düşünüyoruz. Milli maçlar sonrasında bu tip sonuçlarla karşılaşabiliyoruz. Bugün bizi üzen, sonuçtan çok sahada gösteremediğimiz tepki. Kendimize, şahsımıza, Galatasaray'a yakışmayan bir durumdu." dedi. 

ŞAMPİYONLUK YARIŞI HAKKINDA

Levent Şahin şampiyonluk yarışı hakkında ise, "Muhakkak ki yarışımız devam ediyor. Böyle bir durumla ilk kez karşılamıyoruz. Dediğim gibi kalan maçlarda ne yapabiliriz, bunları düşüneceğiz. Özeleştirimizi yapacağız. Sadece futbolcular değil, bizler de dahil." ifadelerini kullandı.  

RYAN DONK: "ÇOK HATA YAPTIK"

Ryan Donk ise takım olarak sorumluluk almaları gerektiğini söylerken, "Ben ve tabii hepimiz sorumluluk almalıyız. Bugün yine çok hata yaptık. Bu hataları düzeltmeliyiz. Biz daha zor süreçlerde şampiyon olduk. Korkum yok. Kalan 9 maçımız var. Daha iyi oynayıp, hatalarımızı düzelterek devam etmeliyiz." dedi. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"