comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray, Cedric Carrasso ile yollarını ayırıyor

22 Ocak 2018, Pazartesi 10:35
Galatasaray, Cedric Carrasso ile yollarını ayırıyor

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim tarafından düşünülmeyen Fransız kaleci Cedric Carrasso ile yollar ayrılıyor.

FutbolArena - Galatasaray'da Fransız kaleci Cedric Carrasso ile yollar ayrılıyor. Teknik direktör Fatih Terim'in gelmesi ile birlikte kadroda düşünülmeyen Carrasso ile devre arasın bitmeden yolların ayrılması planlanıyor. Galatasaray Transfer haberleri FutbolArena'da. 


Cedric Carrasso ile Galatasaray yollarını ayırıyor


Galatasaray eski yönetimi sezon başında Bordeaux ile yollarını ayıran Cedric Carrasso'yu sarı kırmızılı takıma transferni gerçekleştirmiş ancak Fransız kaleci Ziraat Türkiye Kupası dahil çok az süre alabilmişti. 

Teknik direktör Fatih Terim'in gelmesi ile birlikte kadro yapılanması tekrar planlanırken Fransız kaleci  ile yolların ayrılması planlanmıştı. Sarı kırmızılı yönetimin kısa süre içerisinde Cedric Carrasso ile yolları ayırması konusunda resmi açıklamanın yapılması bekleniyor. 
 

Galatasaray'ın transfer ettiği Carrasso kimdir, kaç yaşında?


Galatasaray'da Fernando Muslera'ya alternatif olabilecek iyi bir kaleci transferi gündeme geldi. Fransa'da son olarak Bordeaux'ta forma giyen 35 yaşındaki Cedric Carrasso ile temasa geçildi. Oyuncuyla yapılan görüşmelerde anlaşma sağlandı. Futbol kariyerine Arles takımında başlayan Carrasso sırasıyla Marsilya, Crystal Palace, Guingamp, Toulouse ve Bordeaux formaları giydi. Carrasso 1 kez de Fransa Milli Takımı'na seçildi.
 
Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)