comScore

Galatasaray Galatasaray

"Galatasaray bıraksaydı Şenol Güneş Selçuk İnan'ı transfer edecekti"

12 Eylül 2017, Salı 00:48

Galatasaraylı Selçuk İnan'la ilgili Sinan Engin, Beyaz TV canlı yayında flaş bir iddiada bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray'da taraftarlar tarafından istenmeyen adam haline gelen ve devre arasında önce Trabzonspor, sonra da Beşiktaş'ın listesinde olduğu iddia edilen Selçuk İnan'la ilgili Sinan Engin gündem yaratacak bir iddia ortaya attı. 


Galatasaraylı Selçuk İnan'ın Beşiktaş'a transferinde Sinan Engin'in iddiası


Galatasaray'da ara transfer döneminde takımdan gönderileceği iddia edilen Selçuk İnan'ın ismi önce Trabzonspor, sonra da Beşiktaş ile anılmıştı. Antalyaspor maçının ardından sarı kırmızılı taraftarların hedefi haline gelen Selçuk İnan'a sahip çıkan Sinan Engin, "Hep kovmak istiyoruz. Bir kere de bu futbolcularımıza teşekkür edelim. Selçuk İnan yıllarca Galatasaray'a hizmet etmiş bir çocuktur. Bakın Galatasaray devre arasında bıraksaydı Şenol Güneş kesin alacaktı Beşiktaş'a." diye konuştu. 
 

UltrAslan'ın Selçuk İnan paylaşımı:


"Dün akşam oynadığımız karşılaşmada görev aldığı 30 dakikalık süre boyunca Selçuk İnan, Galatasaray formasını taşıyamadığını, hatalarından ders almadığını ve bu forma için savaşmaktan çok uzak olduğunu maalesef bizlere BİR KEZ DAHA gösterdi.
Galatasaray taraftarı VEFALIDIR ve vefalı olduğu için SABIRLIDIR.

Galatasaray formasının hele hele Galatasaray kaptanlığının özveri, emek, mücadeleden ve vefadan geçtiğini bilmeyen bir görüntünün bizler için kabul edilebilir bir tarafı kalmadı. Çünkü Galatasaray taraftarı hak edeni, hak etmeyeni ve hakkını yiyeni daima ayırt etmiştir ve gerektiğinde herkese hakkını vermiştir.
Bu yüzden geçmişte Galatasaray'ımıza yaptığın katkılar ve yaşattığın başarılar için Teşekkürler Selçuk İnan...

Galatasaray taraftarının kutsal saydığı Galatasaray arması ve forması için savaşmayan hiçbir futbolcuya tahammülü yok. Olmayacak da...
Baba Gündüz'ünde dediği gibi; Galatasaray feragat ve fedakârlıklarla çalışacak futbolcuların takımıdır. Galatasaray şımarıkları, kendini beğenmişleri, yalnız kendini düşünenleri sevmez.

ultrAslan"

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.