comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray biletleri satışa çıkmadan tükendi

14 Mart 2018, Çarşamba 16:55
Galatasaray biletleri satışa çıkmadan tükendi

17 Mart Cumartesi günü Kadıköy Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak derbiye Galatasaray'da büyük bir ilgi vardı.

FutbolArena - Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında deplasmanda Fenerbahçe ile karşılaşacak. Bu mücadele öncesi Galaasaray taraftarlarına ayrılan biletlerin tamamı anında satıldı.


Galatasaray'a ayrılan derbi biletleri bitti mi?


Kısıtlı sayıdaki deplasman biletine de yoğun talep oldu. Fenerbahçe derbisi için Galatasaray Kulübüne gelen binlerce talep nedeniyle biletler satışa çıkmadan bitti.

Fenerbahçe Kulübünün 2100 yakın koltuk ayırdığı Galatasaray'da, başta Ultraslan olmak üzere kulüp üyeleri, yönetim kurulu, Florya'dan gelen bilet talepleri karşılanırken büyük ilgi sonrasında Kadıköy'deki derbide sarı kırmızılılar kapalı gişe oynayacak!
 

Fenerbahçe - Galatasaray derbisine bilet kaldı mı?


17 Mart Cumartesi günü Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde oynanacak ve saat 19.00'da başlayacak maçın biletleri dün satışa çıkmıştı. Satışa sunulan biletlerin tamamının tükendiği bilgisine ulaşıldı.
Fenerbahçeli taraftarlar, Galatasaray derbisinde tribünlerin tamamını dolduracak. 2000 dolayında Galatasaraylı taraftar da kendilerine ayrılan yerde takımlarına destek verecek.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.