comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray - Benfica maçında Hasan Şaş'ı zor tuttular

15 Şubat 2019, Cuma 01:41
Galatasaray - Benfica maçında Hasan Şaş'ı zor tuttular

Galatasaray - Benfica maçının ikinci yarısında iki takım yedek kulübeleri arasında gerginlik yaşandı. 

FutbolArena - Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi'nde sahasında Benfica ile karşı karşıya geldi. Maçın ikinci yarısında iki takım yedek kulübesi arasında gergin anlar yaşandı. 


Galatasaray - Benfica maç haberleri


Galatasaray - Benfica maçının ikinci yarısında taç çizgisi kenarında yaşanan pozisyon sonrasında Galatasaray yedek kulübesi hakeme tepki gösterdi. Bu esnada Benfica teknik heyeti de aynı yerde diyaloga girince bir anda ortam gerginleşti. Galatasaray'da yardımcı antrenör Hasan Şaş, Benfica teknik heyetinin de gerginliğe dahil olmasından dolayı sinirlendi ve iki takım kulübesi arasında tartışma başladı. 

LEVENT ŞAHİN HASAN ŞAŞ'I SAKİNLEŞTİRDİ
Hasan Şaş ile Benfica yedek kulübesi arasıdna devam eden tartışmayı sonlandırmak amacıyla araya giren Levent Şahin, Hasan Şaş'ı sakinleştirerek kendi yedek kulübelerine doğru götürdü. 

Galatasaray ilk 11'i: Muslera, Linnes, Luyindama, Marcao, Nagatomo, Fernando, Ndiaye, Belhanda, Feghouli, Onyekuru, Diagne

Benfica ilk 11'i: Vlachodimos, Corchia, Dias, Ferreira, Riberio, Salvio, Gedson Fernandes, Florentino, Cervi, Seferovic, Joao Felix

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)