comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'i sinirlendiren olay! Kayıtsız kaldılar

09 Mart 2018, Cuma 18:00
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'i sinirlendiren olay! Kayıtsız kaldılar

Galatasaray'da üst üste yaşanan görevden alınmalara son olarak Sinancan Sözen eklenince, gelişmelerin perde arkasında Maicon transferinde yaşanan krize kayıtsız kalındığı bilgisine ulaşıldı. 

FutbolArena Özel - Galatasaray'da üst üste yaşanan görevden alınmaların perde arkasına FutbolArena ulaştı. Son olarak Sinancan Sözen'in görevden alınmasıyla ilgili olarak, Başkan Mustafa Cengiz, Maicon transferinde Sao Paulo kulübünün ihtarname çekmesini bilgilendirme yapılmaması üzerine çok sinirlendi. 


Galatasaray'da son dakika haberleri (9 Mart 2018 Cuma)


Galatasaray Kulübünde personel tensikatı sürerken sarı kırmızılı kulübün yollarını ayırdığı Sportif Direktör Cenk Ergün, Uğur Yıldız ve Sinancan Sözen'e hafta başında Başkan Mustafa Cengiz çok kızdı. Maicon'un geciken bonservis taksitleri nedeniyle bu 3 ismin kulüp içinde mail yazışmalarında cc'de olmalarına karşın yanıt vermeyip kayıtsız kaldılar.

Sao Paulo Kulübünün, Galatasaray'a ihtar çekmesinin ardından Başkan Mustafa Cengiz'in Maicon ile alakalı kulüp içi mail trafiğinde bilgilendirme yapmayan 3 isme çok ciddi kızdığı ve ayrılıklarında bu olayın bardağı taşıran son damla olduğu bilgisine ulaşdıldı. 
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!