comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Florya'ya çıkarma

01 Kasım 2017, Çarşamba 19:10
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Florya'ya çıkarma

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Trabzonspor mağlubiyetinin ardından teknik heyet ve futbolculara moral vermek için Florya'ya antrenmanı izlemeye geldi. 

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten, Trabzonspor mağlubiyeti sonrası Florya'ya çıkarma! FutbolArena'nın ilk kez duyurduğu haberin ardından Dursun Özbek, antrenmana gelerek teknik heyet ve futbolculara moral verdi. 

DURSUN ÖZBEK'TEN FLORYA'YA
Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Süper Lig 10. haftasında alınan Trabzonspor mağlubiyetinin ardından Florya'ya gelerek teknik heyet ve futbolculara moral verdi.

Teknik Direktör Igor Tudor ve sarı kırmızılı takıma destek olmak adına Florya'ya çıkarma yaptı.
Sarı kırmızılı takımın Florya'daki antrenmanını takip eden Dursun Özbek, antrenman öncesinde Tudor ile bir araya geldi.

İdman başlamadan önce futbolcularına da başarılar dileyen başkan Dursun Özbek, sarı kırmızlı takımla birlikte hatıra pozu verdi.
 

Dursun Özbek, Igor Tudor ile ne konuştu?


FutbolArena'nın edindiği bilgiye göre Dursun Özbek, teknik direktör Igor Tudor'a, “Size güveniyor ve Galatasaray'ı şampiyonluğa taşıyacağınıza inanıyoruz. Futbolcularımızdan ve sizden isteğim dışarıdan gelen eleştiriler yada yıpratma girişimlerine kulaklarınızı tıkamanız" dedi
 

Dursun Özbek ve Abdurrahim Albayrak Trabzonspor maçını birlikte izledi


Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve eski yöneticilerden Abdurrahim Albayrak, Trabzonspor maçını birlikte izledi. Galatasaray'ın iki önemli ismi dün Cumhuriyetimizin 94.yıldönümü nedeniyle Cumhurbaşkanlığının düzenlediği Ankara'daki resepsiyona katıldı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)