comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Arda Turan transferi ve şampiyonluk sözleri

14 Aralık 2017, Perşembe 18:03
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Arda Turan transferi ve şampiyonluk sözleri

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Arda Turan ve şampiyonluk yarışı hakkında konuştu. 

FutbolArena - Galatasaray'da bugün yapılan antrenmanın ardından moral yemeğinde bir araya geldi. Yeşilköy Yüksel Balık'ta düzenlenen yemekte Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, teknik heyet ve futbolcular yer aldı. Yemeğin ardından başkan Dursun Özbek açıklamalarda bulundu. 


Galatasaray'da Arda Turan transfer haberleri


Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Arda Turan transferiyle ilgili yaptığı açıklamada “Hem teknik heyetle hem futbol direktörümüzle hem de kulüple beraber önümüzdeki dönemi değerlendirmek için görüşüyoruz. Ama spesifik olarak Arda Turan ile bir görüşmemiz yok. Arda Turan bizim evladımız. Yazılıyor, çiziliyor ama ben hayret ediyorum. Herhangi bir görüşme olmadı. Ama bize gelen rapor çerçevesinde biz Ocak ayındaki transfer döneminde eksiklerimizi tamamlamak için çalışmalara başladık. Fazla geç kalmadan Ocak ayında gerekli transferleri yapacağız." ifadelerini kullandı. 

"ŞAMPİYONLUĞUN EN BÜYÜK ADAYIYIZ"
Dursun Özbek son olarak Galatasaray taraftarlarına da mesaj vererek, "Taraftarlardan bizi desteklemelerini istiyorum. Taraftarla biz büyüğüz. Taraftarımız bizi desteklediği sürece biz şampiyonluğun en büyük adayıyız." diye konuştu. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.