comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Başakşehir maçında toteme son verdi

18 Kasım 2017, Cumartesi 19:40
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Başakşehir maçında toteme son verdi

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, sezon başından bu yana maçlara gitmeyerek takımın da seri galibiyetler alması üzerine bunu bir totem haline getirmişti. Özbek, toteme Başakşehir müsabakasında son verdi. 

FutbolArena - Galatasaray'ın, Süper Lig 12. haftasında konuk olduğu Başakşehir maçında kulüp başkanı Dursun Özbek haftalar sonra süre gelen totemini bozdu. Maçlara gitmediği zaman takımın kazandığını söyleyerek bunu bir totem haline getiren Dursun Özbek, toteme son vererek Başakşehir maçını izlemek üzere Fatih Terim stadına gitti. 
 

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek maçlara gidiyor mu?


Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, sezon başında UEFA Avrupa Ligi'nde takımın Östersunds'a elenmesinin ardından maçlara gitmeyerek bunu bir totem haline getirmişti. Gitmediği maçlarda Galatasaray'ın kazanması üzerine bunu bir totem haline getiren Özbek, Başakşehir maçında ise son verdi. 

Hatırlanacağı üzere Galatasaray Başkanı Dursun Özbek katıldığı panelde bir öğrencinin sorusuna verdiği cevap ise katılımcıları oldukça güldürdü. Öğrencinin, "Başkanım, en son maça gittiğinizde takım Östersunds'a elendi ve sonrasında maçalara totem yapmak için statta izlemediğiniz söyleniyor. Derbide statta olacak mısınız?" şeklindeki sorusuna gülümseyen Özbek, "Sen bunu nereden öğrendin? diğer soru neydi diye cevapladı. 
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatsaaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)