comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Başkan Adayı Ali Fatinoğlu'nun listesi belli oldu

04 Mayıs 2018, Cuma 18:27
Galatasaray Başkan Adayı Ali Fatinoğlu'nun listesi belli oldu

Galatasaray'da Başkn adaylarından Ali Fatinoğlu'nun listesi belli oldu. 

FutbolArena - Galatasaray'da seçim öncesinde Başkan adaylarından Ali Fatinoğlu'nun da yönetim listesi belli oldu. Dursun Özbek, Mustafa Cengiz ve Ozan Korkut ile birlikte Galatasaray'da gerçekleşecek olan seçimde Başkan adayı olan Ali Fatinoğlu'nun listesi şu şekilde:

ALİ FATİNOĞLU'NUN LİSTESİ:
Deniz Gün Enön,
Kemal Ersin Pirinç,
Remzi Tözün,
Ahu Yaşar Aydın,
Levent Karadeniz,
İbrahim Bozan,
Av. Cemal Dayıoğlu,
Pınar Altuoğ Tüfekçioğlu,
Cenk Gönenç,
Ali Araptarlı,
Denizhan Ege,
Arda Nal,
Çetin Öner,
Gürhan Ozanoğlu,
Esat Akbülbül.
 

Galatasaray Başkan Adayı Ali Fatinoğlu'nun açıklamaları


Burada yaptığı konuşmada mali yapıdan, projelerine kadar pek çok noktada açıklamalarda bulunan Ali Fatinoğlu, ekibini de tanıtarak başkanlıkları döneminde camiayı nasıl bir Galatasaray'ın beklediğini anlattı.

"GALATASARAY HİÇBİR ZAMAN BATMAZ"

"Galatasarayımız hiçbir zaman batmaz. Galatasarayımızın kurtarılmaya da ihtiyacı olmaz, Galatasarayımız her zaman dünyanın en önemli kulüplerinden biridir. Biz Galatasarayımızı nasıl daha iyi yönetiriz diye hazırlık yapıyoruz" diyen Ali Fatinoğlu, Doğan Haber Ajansı'na yaptığı açıklamada 'Galatasaray'ı nasıl daha iyi yönetiriz' adı altındaki projelerine uygun bir kadro oluşturduklarının altını çizdi.

Çalışma gruplarının 72 kişiden oluştuğunu ancak 44 kişilik sınırın bulunduğunu belirten Fatinoğlu, "Biz iş yapacak, ihtisaslı bir kadro kurduk. Sağlık kurulumuzda Türkiye'nin en önemli isimlerinden 3 profesör bulunuyor. Galatasaray nasıl gelir elde edebilir diye düşünerek iş dünyasından kendisini kanıtlamış kişiler de kadromuzda yer alıyor. Hukuk kadromuzun da yanı sıra, bir de Galatasarayımızın lise kökenli olduğumuz için bir kültür bölümü var. Listemizdeki bir grubumuz da Galatasaray festivalleri yapacak" ifadelerini kullandı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"