comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Asamoah için bir teklif daha yapacak

19 Ocak 2018, Cuma 18:43
Galatasaray Asamoah için bir teklif daha yapacak

Galatasaray'da seçim sonrasında transfer çalışmalarına hız verilecek. Yeni seçilecek yönetim ilk olarak Asamoah için bir daha Juventus'a teklifte bulunacak. 

FutbolArena Özel - Galatasaray Transfer çalışmaları kapsamında gözler 20 Ocak'taki genel kurula çevrildi. Dursun Özbek ve Mustafa Cengiz'in aday olduğu seçimin ardından yeni yönetim kurulunun belli olmasıyla birlikte transfer çalışmalarına hız verilecek. Fatih Terim'in raporu doğrultusunda sol bek transferinde yeniden Asamoah için bir teklif yapılacak. GS Transfer Haberleri FutbolArena'da!


Galatasaray'ın Asamoah transferi ne oldu?


Sarı kırmızılı yönetim, Teknik Direktör Fatih Terim'in de çok istediği Ganalı futbolcuyu kadrosuna katabilmek için 20 Ocak'taki genel kurulun ardından bir hamle daha yapacak.

Galatasaray yönetimi, Juventus'u bu kez 1.5 milyon euronun üzerinde bir teklif vererek ikna etmeye çalışacak.
FATİH TERİM ZOR GÖRÜNÜYOR DEMİŞTİ AMA...

Hatırlanacağı üzere Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Antalya kampında kulüp televizyonunun sorularını yanıtlayarak Asamoah transferinin zor göründüğünü söylemişti. Terim, Bucaspor maçının ardından seçim sonrasında ise transfer dönemiyle ilgili yeni gelişmelerin olabileceğini kaydetti. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)