comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray, Arda Turan'ı transfer ediyor mu?

08 Eylül 2017, Cuma 09:57
Galatasaray, Arda Turan'ı transfer ediyor mu?

Galatasaray Arda Turan'ı 2 yıllığına Barcelona'dan kiraladı mı? Arda Turan'ın Galatasaray transferi gerçekleri FutbolArena özel haberinde.

FutbolArena Özel - Galatasaray Transfer çalışmaları kapsamında girişimlerini sürdürürken, gündeme bomba gibi Arda Turan iddiası düştü. İspanyol basınına göre Galatasaray, Arda Turan'ı 2 yıllığına kiraladı, fakat Arda Turan gerçeklerine FutbolArena ulaştı.


Galatasaray, Arda Turan'ı 2 yıllığına kiraladı mı?


Katalan radyosu ve ardından Marca, Barcelona Kulübünün Arda Turan'ı 2 yıllığına Galatasaray'a kiralandığını duyurmuştu. Bu gelişme, transferin son gününe girilirken geceye damga vurdu. Galatasaray taraftarları ve kamuoyu bu haberin doğruluğunu merak ediyordu.

FUTBOLARENA GALATASARAY YÖNEİTMİNE ULAŞTI
Sabah saatlerinde FutbolArena'nın ulaştığı sarı kırmızılı yöneticiler İspanyolların Arda Turan iddiasını yalanladı. Galatasaray yöneticileri, Arda'nın kiralandığı iddiasının doğru olmadığını ifade edip transfer sezonunu kapattıklarını belirttiler.
 

Galatasaray Arda Turan'ı transfer ediyor mu?


Galatasaray'da Arda Turan'ın transferiyle ilgili çarpıcı bir iddia bu kez İspanya'dan geldi. Katalan radyosu RAC 1'in haberine göre; Barcelona'da bu sezon forma şansı bulması beklenmeyen ve son idmanda sakatlandıktan sonra sahalara dönüş tarihinin henüz belli olmadığı Arda Turan 2 yıllığına Galatasaray'a kiralanacağı iddia edildi. 

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.
 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)