comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray, Arda Turan'ı transfer edecek mi?

09 Ağustos 2017, Çarşamba 15:57
Galatasaray, Arda Turan'ı transfer edecek mi?

Galatasaray'da Arda Turan'ın eski kulübüne dönüşü artık yüksek sesle konuşulmaya başlandı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken başkan Dursun Özbek'in doğruladığı Arda Turan ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Galatasaray Transfer ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena'da

Barcelona'dan ayrılması beklenen Arda'nın, Galatasaray'ın teklifini kabul ettiği konuşulurken bu konuda sarı kırmızılı yönetimden FutbolArena'ya açıklama geldi.


Galatasaray'da Arda Turan transferinde son durum


Arda Turan'ın Galatasaray'a geri dönmeye sıcak baktığı bilinirken sarı kırmızılı kulübün Başkanı Dursun Özbek de " Arda'nın Galatasaray'a dönmesi ve futbolu burada bırakmasını istiyoruz" demişti...
Sarı kırmızılı idareciler, Arda için resmi bir adım ve somut gelişmenin olmadığını belirtip " Arda ile şu ana kadar görüşmemiz olmadı. Şu anda bu konu temenni boyutunda" ifadesini kullandı. Kısaca Arda'nın şu an için geri dönüşü netlik kazanmış durumda değil.
 

Dursun Özbek, Arda Turan için neler dedi?


Dursun Özbek önceki gün Arda Turan transferiyle ilgili, "Arda çok iyi bir Galatasaraylı. Onun Galatasaray formasını yeniden giymesi ve futbol hayatını burada noktalamasını istiyoruz. Bu yönde çalışmalarımız var. Arda Turan'ın Galatasaray'da futbolu bırakmasını istiyoruz" diye konuşmuştu.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)