comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray, Arda Turan transferinde beklemede

03 Ağustos 2017, Perşembe 09:36
Galatasaray, Arda Turan transferinde beklemede

Galatasaray'da transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ederken yönetim Arda Turan ile ilgili bekleyiş sürecine girdi.

FutbolArena - Galatasaray'da transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ederken Arda Turan'a talip olan Sarı-Kırmızılı takım Barcelona'ya teklifini yaptıktan sonra beklemeye geçti. Galatasaray Transfer ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena'da

Orta alana eski futbolcusunu transfer edip Avrupa'da ses getirmek isteyen Galatasaray Arda Turan için yol haritasını da belirledi. Yönetim Katalan devine teklif yapmasının ardından artık bekleyişe geçti.
 

Galatasaray Arda Turan transfer haberleri


Sabah'ın haberine göre, Galatasaray yönetimi, eski kaptanını yuvaya döndürebilmek için Katalan kulübünün hocası Ernesto Valvarde'nin yönetimine vereceği raporu bekliyor.
Barcelona'nın Türk yıldızı Arda Turan'ı satın alma teklifi gelmediğinden dolayı Galatasaray'a kiralayabileceği ifadeleri de İspanyol basınında yer bulurken oyuncunun da yeniden eski takımında oynamaya sıcak bakabileceği iddia ediliyor.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.
 

Arda Turan, Barcelona'dan ayrılacak mı?


Daha önce yaptığımız haberde İspanya'da yaşayan gazeteci Mehmet Çiftçi, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada ilginç bir not paylaştı. Gazeteci Çiftçi, "Türkiye'den gelen bir grup turistle Barça Store'a gittik. Gruptaki bazı arkadaşlar Arda Turan'ın formasını almak istediler. Ancak mağaza yetkilileri, Arda Turan'ın formasını isteyen turistlere, "Artık Arda Turan'ın formasını satmıyoruz. Yalnızca özel istek olursa üretiyoruz" yanıtını verdi. Düşünebiliyor musunuz? Arda Turan, Barcelonalı bir futbolcu ama mağazada forması yok. Resmi mağazada forması yok. Bu demek oluyor ki Barcelona yetkilileri bütün mağazalarına talimat verdi ve Arda Turan formalarının satışını durdurdu" dedi.

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.