comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Arda Turan transferi için beklemede

13 Ağustos 2017, Pazar 20:01
Galatasaray Arda Turan transferi için beklemede

Galatasaray'da gözler Arda Turan'a çevrildi. Menajer Ahmet Bulut'un, İspanya'ya giderek Barcelona yönetimiyle yapacağı görüşmelerin ardından sarı kırmızılı yönetim beklemeye geçti. 

FutbolArena Özel - Galatasaray'da Arda Turan sesleri! Sarı Kırmızılı yönetim kulağı menajer Ahmet Bulut'ta. Feghouli'ye kavuşan Galatasaray'da ofanstaki son hedef ise Arda Turan!


Galatasaray Arda Turan'ı transfer ediyor mu?


Sağ kanada önemli bir takviye yapan Galatasaray, Feghouli'nin ardından bu hafta da Arda Turan için temaslarını sıklaştıracak.

Menajer Ahmet Bulut, Barcelona Kulübü ile görüşmek için İspanya'ya giderken Galatasaray yönetimi de gelecek haberi beklemeye geçti.
Menajer Bulut'tan gelen haberler iyi olursa Sportif Direktör Cenk Ergün de bu hafta Barcelona Kulübü ile görüşecek.
Çin'de transfer döneminin kapanması ile birlikte Arda Turan'ı, Avrupa'da bir kulübe vermek zorunda olan Barcelona'ya kiralama teklifi yapılacak.

Yıllık 7 milyon euro olan Arda Turan için 4 milyon euroluk bir maaş bütçesi ayıran Galatasaray yönetimi yıldız oyuncun maliyetnin bir kısmını ise iki kulübünn sponsor NEF yada Barcelona'nın karşılaması adına hesaplarını yapmaya başladı.
Bu hafta Katalan Kulübü ile masaya oturup Arda'nın transferi adına formüller tartışılacak.
 

Arda Turan Barcelona'dan ayrılıyor mu?


Menajer Ahmet Bulut ile Barcelona yetkililerin yapacağı görüşme öncesinde Arda Turan konusunda İspanya'dan gelen haberler netliğe kavuştu. El Mundo'nun haberine göre; Barcelona yönetimi Arda Turan'ı bırakmaya hazır. Ancak sözleşmesi devam ettiği için Galatasaray'ın kiralık olarak kadrosuna katabileceği ifade edilirken, menajer Ahmet Bulut'un ise Barcelona yönetimine, "Eğer Arda Turan'ı istemiyorsanız diğer teklifleri gözden geçireceğiz." diyeceği kaydedildi. Ahmet Bulut ayrıca Galatasaray'ın teklifin de Barcelona'ya iletecek. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)