comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray, Arda Turan ile yeni sözleşme imzaladı

06 Temmuz 2021, Salı 19:21
Galatasaray, Arda Turan ile yeni sözleşme imzaladı

Galatasaray kontratı sona eren tecrübeli futbolcu Arda Turan ile 1 yıllık yeni sözleşme imzaladı.

FutbolArena - Arda Turan ile 1 yıllık yeni sözleşme imzaladı. Galatasaray ile yeni sözleşmeye imza atan kaptan Arda Turan, duygu ve düşüncelerini Galatasaray Televizyonu'na anlattı.

"BİZİM İÇİN BURADA İMZALAR ÖNEMLİ DEĞİL"
“Bizim için burada imzalar önemli değil. Hayatımız boyunca Galatasaray'a hizmet etmek için buradayız. Çok mutluyum. Galatasaray'da olduğum her anın keyfini, mutluluğunu çıkartıp başarılar, kupalar kazanmak istiyorum. Buradan hem sayın başkana, yönetim kuruluna hem de hocama çok teşekkür ediyorum. Tekrardan beni bu formayla, bu t-shirt, bu armayla kavuşturdukları için. Çok mutluyum, çok heyecanlıyım ilk günkü gibi. Elimizden ne gelirse, her anını en kıymetli şekilde değerlendirip sezonu kupalarla, şampiyonluklarla bitirmek istiyoruz.”

"ŞAMPİYONLUĞU SON ANDA KAYBETTİK"

Geçen seneden dersler çıkarttıkları belirten Arda Turan, önümüzdeki sezonla ilgili olarak şunları söyledi:

“Açıkçası geçen seneden sonra iyi dersler çıkarttığımızı düşünüyorum. Şampiyonluğu son anda kaybettik ama Galatasaray mücadelesini, vazgeçmemeyi gösterdiğimizi düşünüyorum. Bu sene baştan daha sıkı tutup işleri, daha başarılı olacağımıza inanıyorum sonuna kadar. Galatasaray her kulvarda olduğu gibi, olduğu her kulvarda başarıya ve şampiyonluğa adaydır. Bunun için elimizden geleni yapacağız. Her gün bunu daha iyi nasıl yapabiliriz, nasıl daha iyisine ulaşabiliriz diye uğraşıyoruz, çalışıyoruz. Hiç durmadan dersler çıkartıp kazanmaya çalışacağız, en iyisini taraftarımıza en güzelini göstermek istiyoruz.”

"BEN GALATASARAY'IN EVLADIYIM"

"Çocukken de söyledim. Ben bir Metin Oktay olamam. Bir Fatih Terim olamam. Ancak Arda da, Galatasaraylılara, iyi örnek olabilir. Ben Galatasaray'ın evladıyım. Galatasaray için elimden geleni yapacağım."

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"