comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray - Akhisar maçında Beşiktaşlı kadının formasını çıkardılar

10 Aralık 2017, Pazar 01:17
Galatasaray - Akhisar maçında Beşiktaşlı kadının formasını çıkardılar

Galatasaray - Akhisarspor maçını izlemeyen gelen Beşiktaş formalı bir kadının üzerindeki formayı güvenlik güçleri alınca bu duruma büyük tepki gösterildi. 

FutbolArena - Galatasaray ile Akhisarspor Süper Lig 15. haftasında arasında oynanan maçta tribünlerde tatsız olaylar yaşandı. Sarı Kırmızılı takım müsabakayı 4-2 kazanırken, karşılaşmayı eşi ve çocuğuyla birlikte izlemeye gelen bir kadının üzerindeki Beşiktaş forması güvenlik güçleri tarafından çıkarıldı. 


Galatasaray 4-2 Akhisarspor maç haberleri


Galatasaray - Akhisarspor maçında güvenlik güçleri, müsabakayı eşi ve çocuğuyla Beşiktaş formasıyla izleyen kadından formasını çıkarmasını istedi. Hürriyet'in haberine göre, forması alınan kadın montunu giyerek maçı daha sonra üzgün bir şekilde müsabakayı seyretti.

Hatırlanacağı üzere Başakşehir - Trabzonspor maçında Başakşehirli taraftarlar arasında yer alan iki minik Trabzonspor taraftarının üzerinde forma olunca gelen şikayet üzerine görevliler minik Trabzonspor taraftarlarının üzerlerindeki formayı çıkarmalarını istemişti. . Çocukların babası duruma tepki gösterse de mecburen formaları çıkarmak zorunda kaldı. Ortaya çıkan çirkin görüntüler bordo-mavili taraftarlardan büyük tepki aldı.
Galatasaray - Akhisarspor maçında da güvenlik güçlerinin Beşiktaş formalı kadının üzerindeki formayı çıkarıp almasına sosyal medyada büyük tepki gösterildi. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.