comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray, adım adım Arda Turan'ı transfer ediyor

29 Ağustos 2017, Salı 08:19
Galatasaray, adım adım Arda Turan'ı transfer ediyor

Galatasaray'ın ilgilendiği futbolculardan Arda Turan için ayrılık çanları çalmaya başladı. Milli futbolcunun milli maçlar sonunda imza atacağı konuşuluyor.

FutbolArena - Galatasaray'da yeni sezon fırtına gibi başlarken yönetim Arda Turan için tüm şartları zorluyor. Sarı-Kırmızılı yönetim, Barcelona'dan gelecek yanıtı beklerken sıcak iddiaları ortaya atıldı. Galatasaray Transfer gündemiyle ilgili tüm gelişmeler FutbolArena'da!

Uzun süredir Arda Turan ile ilgilenen yönetim transferde artık son viraja girdi. Galatasaray'ın Arda Turan'ı transfer edeceği İspanyol radyolarında da dillendirilmeye başlandı.
 

Galatasaray, Arda Turan'ı transfer etti mi?


İspanya basınında ve radyolarında çıkan haberlere göre, Arda Turan'ın Ukrayna ve Hırvatistan maçlarına kaptan olarak çıkacağı ardından da Florya'da görkemli bir törenle imza atacağı ifade edildi. Galatasaray, Barcelona ile 2020'ye kadar sözleşmesi bulunan futbolcuyu bir yıllığına kiralık olarak oynatacak.
 

Arda Turan Barcelona'dan ayrılacak mı?


Barcelona yöneticisi Roberto Fernandez, Arda Turan ve Douglas gibi başka takımlara transfer olmaları gündemde olan futbolcularla ilgili bir soru üzerine, "Çarşamba gününden önce bazı futbolcuların takımdan ayrılmasının netleşmesini umuyoruz" dedi. 

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)