comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray açıkladı! Fatih Terim, Abdurrahim Albayrak, Yusuf Günay

30 Mart 2020, Pazartesi 10:36
Galatasaray açıkladı! Fatih Terim, Abdurrahim Albayrak, Yusuf Günay

Galatasaray'dan Fatih Terim, Abdurrahim Albayrak ve Yusuf Günay'ın sağlık durumları hakkında açıklama yapıldı.

FutbolArena - Galatasaray'da teknik direktör Datih Terim ile birlikte yöneticiler Abdurrahim Albayrak ve Yusuf Günay'ın devam eden koronavirüs tedavisiyle ilgili açıklama yapıldı. Sarı kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, sosyal medyada yer alan asılsız haberlere yanıt verildi.
 

Galatasaray Haberleri: Fatih Terim, Abdurrahim Albayrak ve Yusuf Günay'ın sağlık durumu


"Dün akşam çeşitli medya organlarında, İkinci Başkanımız Sayın Abdurrahim Albayrak ve Teknik Direktörümüz Sayın Fatih Terim'in sağlık durumlarıyla ilgili asılsız haberler yayınlanmıştır.

Her süreçte olduğu gibi bu süreçte de sadece resmi mecralarımızdan yaptığımız açıklamalara itibar edilmesi hususunu bir kez daha önemle hatırlatmak isteriz.
Ayrıca, Ülkemizin ulusça salgına karşı hep birlikte mücadele verdiği bu günlerde; toplumu ayrıştırıcı, birbirine düşürücü, asılsız ve iftira nitelikli haber yapanlarla ilgili gerekli yasal işlemler kulübümüz tarafından başlatılmıştır.

İkinci Başkanımız Sayın Abdurrahim Albayrak'ın tedavisi 18 Mart Çarşamba (13. Gün), Başkan Yardımcımız Sayın Yusuf Günay'ın 24 Mart Salı (7. Gün) ve Teknik Direktörümüz Sayın Fatih Terim'in 23 Mart Pazartesi (8. Gün) tarihinden bu yana tedavileri hastanede devam etmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!