comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray 2 futbolcu ile yollarını ayırıyor

03 Ocak 2018, Çarşamba 14:11
Galatasaray 2 futbolcu ile yollarını ayırıyor

Galatasaray'da Fatih Terim döneminde takımdan ayrılacak ilk isimler belli oldu. Terim, Endoğan Adili ve Umut Gündoğan'a kendilerini takımda düşünmediğini iletti.

FutbolArena Özel - Galatasaray transferde alınan oyuncular kadar gönderilecek oyuncuların da hesabını yapıyor. Teknik Direktör Fatih Terim, Hakan Balta ve Nigel de Jong'un, A Takımla idmanlara çıkmasına onay verirken 2 isimle yolların ayrılmasını istedi. Bu isimler Fatih Terim'in ardından Roberto Mancini döneminde transfer edilen ve uzun süredir kadroya giremeyen Umut Gündoğan ile Endoğan Adili oldu. Galatasaray transfer gündemindeki son dakika gelişmeleri FutbolArena'da!


Galatasaray Umut Gündoğan ve Endoğan Adili'i gönderiyor


Sezon başında kadro dışı bırakılan 2 oyuncu için görüşmeler başladı. Sarı kırmızılı kulüpte sezon başında kadro dışı bırakılan ve Teknik Direktör Fatih Terim'in de kontenjan sorunu olması ve lisansları olmadığı için A Takımda düşünmediği Umut Gündoğan ve Endoğan Adili ile masaya oturuldu.


Boluspor, Umut Gündoğan'ı transfer edecek mi?


Sözleşmeleri sezon sonunda bitecek olan 2 futbolcuya tekliflerin gelmesi de Galatasaray yönetimini mutlu etti. Umut Gündoğan'ı Boluspor kadrosuna katmak isterken iki kulüp arasında görüşmeler de başladı.

Galatasaray kulübü, Mayıs ayını beklemeden Umut ve Endoğan ile Ocak ayında yolları ayırmayı planlıyor.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"