comScore

Galatasaray Galatasaray

Galasaray eski yöneticisi Haldun Üstünel'in Twitter hesabı var mı?

30 Temmuz 2017, Pazar 19:05
Galasaray eski yöneticisi Haldun Üstünel'in Twitter hesabı var mı?

Galatasaray eski yöneticisi Haldun Üstünel'in adıyla Twitter'dan Fatih Terim imasıyla yapılan paylaşımlar ortalığı karıştırdı.

FutbolArena - Galatasaray'da transfer sihirbazı olarak bilinen eski yönetici Haldun Üstünel'in adı kuıllanılarak Twitter'dan yapılan son paylaşım sarı kırmızılı camiada büyük heyecan yaşandı. Fatih Terim'in resmi hesabından paylaşım yapacağı iddiaları ise kaosa neden oldu.
 

Haldun Üstünel'in Twitter hesabı gerçek mi, sahte mi?


FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre Haldun Üstünel'in Twitter'da herhangi bir hesabı bulunmuyor. Haldun Üstünel'in adını kullanarak paylaşımları yapan kişinin başka birisi olduğu ortaya çıktı.

Haldun Üstünel'in sahte hesabını açan kişi, yaptığı son paylaşımda "Önemli açıklamalar yapılacak birazdan. Bütün Galatasaray camiasına sevgiler ve selamlar." ifadelerini kullandı. Bu sözleri Fatih Terim'e yoran Galatasaray taraftarları heyecanlı bekleyişe başlarken, söz kosusu hesabın fake olduğu öğrenildi.
   
KIZI DA AÇIKLADI
Öte yandan Haldun Üstünel'in kızı Merve Üstünel de sosyal medyadan yaptığı açıklamada "Babamın Twitter hesabı yoktur" ifadelerini kullandı.
 
FAKE OLDUĞUNU İLAN ETTİ 

Haldun Üstünel'in adını kullanarak Twitter'da paylaşımlar yapan şahıs, olayların patlak vermesinin ardından yaptığı paylaşımla fake olduğunu ilan etti. Söz konusu kişi, Fatih Terim'e mesaj atarak ünlü İngilizce basın toplantısıyle dalga geçti.
   

Haldun Üstünel kimdir?


Galatasaray Spor Kulübü Eski Futbol Komitesi Başkanı olan Haldun Üstünel, aynı zamanda yöneticilik ve iş adamlığı yapıyor. 1967 yılında İstanbul'da düğnyaya gelen Haldun Üstünel, eğitimini Saint Benoit ve Suadiye Lisesi'nde aldıktan sonra üniversite için ABD'ye gitti.

Galatasaray'a Lincoln, Kewell, Baros ve Keita gibi birçok yıldızı getiren 50 yaşındaki eski yönetici, sarı kırmızılı camiada sevilen bir isim olarak biliniyor.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Aydın Cingiz ile Bi' Dakka | Ersun Yanal sorumluluktan kaçabilir mi?


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.