comScore

Galatasaray Galatasaray

Futbolda kavga eden edene!

17 Temmuz 2017, Pazartesi 14:07
Futbolda kavga eden edene!

Son olarak Fatih Terim ile Selahattin Aydoğdu arasında yaşanan kavga sonrası futboldaki yakın tarihli kavgalar akıllara geldi.

FutbolArena Detay - Futbola kavgalara damga vurmaya başladı. Her olay günlerce konuşuldu, konuluşmaya devam ediyor. İşte yakın tarihte yaşanan 3 olay.
 

Burak Yılmaz ile otobüs şoförünün kavgası


Aralık 2016'da Milli Futbolcu Burak Yılmaz, Nişantaşı'nda trafik nedeniyle bir halk otobüsü şoförü ile tartıştı. Kendisine sopa ile vurmaya çalışan otobüs şoförünün üzerine yürüyen Burak Yılmaz, güçlükle sakinleştirildi. O anlar otobüs kamerasına saniye saniye yansıdı.
 

Arda Turan'ın Bilal Meşe'ye saldırması


Makedonya ile hazırlık maçında karşılaşan A Milli Takım oyuncuları, İtalya'ya götüren uçakta olay çıktı. Arda Turan gazeteci Bilal Meşe'ye ağır küfürler edip, boğazını sıktı. Bu olay sonrası Arda Turan, Milli Takım kadrosundan çıkarıldı. Arda, basın toplantısı düzenleyip, milli takımı bıraktı. “Pişman değilim. yine olsa yine yaparım”
 

Fatih Terim ile Selahattin Aydoğdu'nun yer kavgası


Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, damatları ve korumalarının karıştığı kavga günün en çok konuşulan konusu oldu. Masaların, sandalyelerin ve tabakların havada uçuştuğu kavgada Fatih Terim ve yanındakilerin mekânın sahibi Selahattin Aydoğdu'ya saldırdığı, daha sonra garsonların da karışmasıyla büyük bir kavganın yaşandığı iddia edildi. Olayı Alaçatı'ndaki mekanın sahibi Selahattin Aydoğdu doğruladı. “Terim dayak yedi kaçtı” diye beyanat verdi.

FutbolArena haber turu (17 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.